neviem sa rozhodnúť

Príspevok v téme: neviem sa rozhodnúť
sklamanie

Prajem Vám krasnučký dník. Bola by som veľmi rada, keby ste mi mohli poradiť. Som veľmi v stresujúcom období. Chodila som s priateľom 2 roky,ale včera som to medzi nami definitívne ukončila. Celý týždeň som v práci, videli sme sa každý deň večer, ale v sobotu chodím ešte na VŠ, takže sme sa ešte mohli stretávať v sobotu večer aj v nedeľu. Ale po čase mi začal vyčítať, že si nájdem určite niekoho iného, začal strašne na mňa žiarliť, zakazoval mi nosiť sukne, trička s výstrihom, ale vždy keď som si to obliekla, tak mi to vyčítal. Zakazoval mi diskotéky, ale on bezpodmienečne s chalanmi chodiť mohol, ale ja nie. Už sama neviem, ani čo k nemu cítim, on mi stále hovorí, že ma miluje a že nemôže bezo mňa žiť. Ale ja už takýmto rečičkám neverím. Jeho životom si iba cigarety a alkohol, myslím, že ma využíval iby po sexuálnej stránke. Tvrdil, že sa so mňou veľmi rád miluje. Veľmi sa trápim, pretože stráviť s chalanom 2 roky, je to veľmi ťažké pre mňa. Niekedy som si povedala, čo keď nenájdem už žiadného, alebo čo keď si nájdem nejakého tyrana, to radšej chcem ostať sama. Prosím, môžete mi poradiť. Som veľmi zúfala. Chcela by som aj nejakú radu, ako na neho zabudnúť. Ja nemám voči nemu nenávisť, ale on nechce zostať so mnou ani kamarát, povedal mi,že ak ma uvidí s nejakým iným, pričom mi to nedáva logiku, tak ho zabije. Prosím o radu. Ďakujem.

katika88

No tak to si mala ukoncit uz davno ved on ta normalne vkuse buzeroval,nic lepsie ako rozchod si nemohla urobit a neboj co boli to preboli...

zitula

Ahoj,...
Nelutuj 2roky, ktore si nezabila ako pies, ale si ziskala nove poucenia - poznatky do buducnosti- a to patri k zivotu- stale sa ucime a spoznavame. Tes sa z toho ze si to zistila skor ako bolo neskoro!!! To co pises je obmedzovanie ktore by sa casom stupnovalo.
Ja som bola vydata 5rokov (bez deti)- opusit manzela bolo nieco nepredstavitelne- a predsa som to dokazala. bolelo to par mesiacov ale ked si presvedcena ze robis dobre a vies preco to robis tak nemas co lutovat.
Takze ani ty nelutuj jeho a nepocuvaj jeho narek... Chod si tvrdo sa svojim stastim ktore ta caka za rohom. Aj ja som sa dockala a lietam v siedmom nebi a to som sa tiez bala co ma stretne, ale verila som si a verila som svojej intuicii a rozhodnutiu, ktore dodnes nelutujem,, pappa
nevyhladavaj priciny a iba pekne spomienky preco by si sa k nemu mala vratit... pa

dadka

sklamanie,precitaj si aj temu ziarlivost.podla mna toto su typicke priznaky a dobre,ze si s tym vztahom skoncila...neboj,preboli.inak by ta taky vztah a aj jeho psych.natlaky a vyhrazky skoncili aj horsie.a nezabudni,prave tito ludia,ktory su ziarlivci a tyrani(mozno zacinaju so psych.tyranim a vyusti to aj do fyzic) pri kazdom rozchode plackaju,ako ta miluju,ze nemozu bez teba zit a pod.ale ak sa vratis,bude to take iste zle ak nie horsie.

Aria

Ahoj, nuz podla toho co citam, tak si urobila velmi dobre ze si s nim skoncovala. Vztah ma byt o inych veciach ako o vyhrazkach a obmedzovani. Zabudni na neho, pretoze ak by tento vztah pokracoval, mohlo by to dopadnut velmi zle. Je to tazke zabudnut po takej dobe, ale jednoduchsie ako sa trapit dalsie roky. Ja by som na tvojom mieste vylucila aj kamaratsvo. Aspon na nejaky cas kym vychladnete tak urcite. Ak je taky ako pises, tak nemozes vediet co od neho cakat a ver mi ze prejst si psychyckym tyranim po rozchode je velmi velmi tazke. Zacni travit cas s kamoskami, bav sa, venuj sa sebe a tomu co ta bavi. Popri externom studiu aj tak predpokladam ze mas dost malo casu na seba. Tak si dopraj oddych, vypni a uvidis ze svet sa stane krajsim a otvorenejsim novym moznostiam... Drzim palce...