som dospela!

Príspevok v téme: som dospela!
holka

mam par hodin pred "dospelostˇou"....aaano za par hodin mam 18 a je mi do placu...ako keby som na ten vek nebola pripravena,vsetci okolo hovoria ake to je super,uz si dospela...atd ale ja nechcem stratit mojich sladkych 17!uz nikdy nebudem mat 17:(((....a este som si ani na nich poriadne nezvykla....neviem,asi mi je len smutno ze som zas o rok starsia...preco sa netesim 18ke?:((((

qwertaka

tara. ja sa nechystam chlastat alebo fajcit, ja len ukazujem co vsetko 18tka prinasa, co bolo doteraz nepripustne..napisala som tam aj ine veci ak si si nevsimla

Vločka

mne bude do plaču o 2 týždne, keď budem mať 23,...vlastne mne je už aj teraz, hrozne by som chcela mať znova tých 17- 18 rokov, žiť tým študentským životom, zabávať sa....nevravím, že teraz sa to nedeje, ale ako sa vraví: vždy túžime po tom, čo nemáma, al. čo bolo...
a mifor- máš pravdu, hrozne rýchlo to všetko ubehlo a...aj ubieha

mifor

Aj mne bolo normálne do plaču keď som nedávno oslávila 29.narodeniny. Uvedomila som si, že tridsiatka je už tak strašne blízko. A že to všetko tak strašne rýchlo ubehlo.

tara

qwertaka, lenze dosiahnut 18-tku, nie je len o tom, ze si mozes kupit alko-cigy, vsak tie na SVK predavaju i 15r., dosiahnut dospelost- to so sebou prinasa aj urcite zaväzky, zodpovednost...ale v podstate mas pravdu :-)
ved osemnastka je krasny vek, tak si ho treba uzit pokial je! :-)

qwertaka

ja mam tjes za par hodin 18...a tesim sa, sak ked mas 18, mozes : kupovat alkohol a tabakove vyrobky, kupovat pyrotechniku, volit, mat vodicak, pravne za seba zodpovedas, 18 predsa prinasa slobodu, mozes za seba rozhodovat, so skratka dospely clovek..a to nieco znamena

holka

dakujem vaaam.....babenka si zlata ze si mi nap.taky dlhy prispevok,inak sa uz citim poho,a fakt to bolo len nejaky cudny pocit vo mne,ze som zas starsia....a pre psichiater::sa staraj o seba a nevypisuj tu bludy!...kazdy ma svoje problemy.....

aaja

psichiater sa pise s Y ty mudri clovek...a holka vekom a casom zistis ze vek su len cisla a to na kolko sa citis neurcuju cisla.si mlada tak zi::)))))

babenka

holka,u mna to bolo podobne.asi sme citlivejsie.ja som preplakala vzdy kazducky silvester aj den mojho narodenia...a to nemusela byt ani 18-tka.Ide o to,ze sa zrejme viac zameriavame na to,co konci a nie na to,co zacina...alebo vlastne nic sa nedeje,to len ludia si stanovili taketo meranie casu a urcili,kedy bude clovek dospely.uvidis,vôbec sa nic nezmeni len budes naozaj starsia o rok.ale co uz na tom,kazdy novy den sme starsie o den...a ten predosly sa uz nikdy nikdy nevrati.den ci mesiac alebo rok!hlavne,aby sme ich prezili stastne,aby sme nelutovali ako sme ich zili.tak ti prajem zamerat sa na vsetko to krasne,co mas alebo prezivas,a aj do budúcna aby si dobre nalozila so svojou dospelostou.pa