prosim precitajte

Príspevok v téme: prosim precitajte
jaja

ahojte..nemam vela casu lebo kazdu chvilu mi sem vtrhne mama ale strasne by som potrebovala pomoc...
uz asi pol roka zvraciam...nie kazdy den ale teraz cez prazdniny sa to zhorsilo...niekedy aj 2 krat do dna. mam uplne do krvy zodrany hltan a strasne to boli ked prehltam... stale mam pocit ze musim schudnut. mam 170cm a 49 kg...asi to nie je nadvaha ale ja som vzdy tuzila byt chuda. za toto mi to nestoji ale neviem prestat. vzdy ked si poviem ze to bolo posledny raz za hodinu zasa zvraciam....predtym som sa nikdy neprejedala ale vcera som zjedla asi 3 kusky kolaca ...snazila som sa to potom v noci vyvracat ale uz to neslo pretoze som cely den nic nejedla a moj zaludok sa proste vzprieral. vypila som asi 3 litre vody ale nepomohlo to...uz som vynechala 2 menstruacie a strasne sa bojim. prosim ak mate nejake skusenosti napiste mi ako sa z toho dostat...ako mam jest normalne ale nepribrat..ako sa mozem zastavit pred zvracanim...uz fakt pomaly nevladzem..stale cvicim. vsetko ma boli...nedokazem sa na seba pozriet a povedat si ze vyzeram dobre, ze nie som kopa tuku. dneska som mala musli tycinku.to nie je normalne aby sa clovek 3 hodiny nervoval nad tym ze prijal 60 kalori. ja viem ze so mnou nieco je . ale nechcem prezit svoj zivot premyslanim o jedle a kaloriach o tom ci mam o gram viac. nechcem mat jazvy na rukach z toho ze zvraciam..nechcem aby mi krvacalo z ust.. ale neviem ako na to. a stale je to horsie.

somtuzasa

...dlho nepremyslaj, najdi si nejaku psychoterapeuticku a zajdi k nej... cim skor...kym si neprivodis nejaku väcsiu vadu ako podrazdeny hltan. Myslim ze uz si zasla tak daleko, ze to sama nezvladas. Nechcem ta podcenovat, ale viem o com hovorim...

fordina

jaja drzim ti palce aby si sa uzdravila mohla by si skusit namiesto jedla jest ochutene dzusy(100percentne) alebo mrkvove a ine stavy to by ti malo pomoct schudnut aj ked tebe to vobec netreba pretoze tvoje bmi je 16,9.a nemala by si z toho vraciat skus prejst na inu stravu tak aby si nevraciala a citila sa dobre radim ti kup si nejake vitaminy a tak lebo sa ti budu kazit z toho zuby (z vraciania) mala by si s tim prestat, ver mi viem o com hovorim mne sa pokazili pradne zuby a vyzeram hrozne sice som uz schudla ale nie je mi to nic platne radsej by som mala krajsie zuby :P drzim palce je na tebe ako sa rozhodnes skus sa o tom porozpravat s maminou alebo s nejakou naj kamoskou alebo niekim komu doverujes :)

fidka

čím skôr s tým prestaň..ja som bulôímiou trpela tri roky...je to hrozné..bola som vychudnutá na kosť..pridali sa mi k tomu zdrav.problémy..ktoré mám aj teraz..bola som ustavične podráždená...., trpím aj po psychickej stránke teraz..depresie..a podobne...veľkú zásluhu mala bulímia aj na rozpade môjho manželstva...takže moja rada: čím skôr prestaň zvraciať..keď to nedokážeš sama..popros rodinu..alebo vyhľadaj odbornú pomoc..nič a nikto nestojí za to, aby sme si ničili zdravie diétami.., zvracaním a podobne...držím prsty..a prestaň s tým