Ako nato???

Príspevok v téme: Ako nato???
dadinka

Ludia urcite to poznate drzite dietu a ak sa vam naskytne pohlad na cokoladu ktora je pred vami urcite neodolate a to je moc problem ja viem schudnut lahko lenze neviem odolat sladkostiam a inam drobnostiam proste sa mi neda prosim poradte dajake ucinne triky inac mam 165 cm 53 kg a len ti kila potrebujem dole dakujem za vopred pripevky

tina

nemas velaaaa.... to radsa cvicivaj neblazni!!! Davaj si pozor na anorexiu ani nevies ako pride a tak lahko sa toho nezbavis. Ja mam 167cm a 59kg. Je pravda, ze som za posledny cas pribrala, ale je to vzdy lepsie ako ked som mala 49kg a vsetci na mna pozerali ako mi kosti hrkaju :D. Takze si najdi nejaky pravidelny sport a ziadne chudnutie a kludne si mozes dat aj sladkost :-)
papa

dadinka

secretkaa presne tak co uz ale sere ma to vies ale ja mam take motto od zajta chudnem a to uz vravim rok ale co uz no ale pred mesiacom som schudla za tyzden styry kila tak pohoda ale zas som ich nabrala spetco uz

secretkaa

tak ja mam o dva tyzdne 16...171cm, 61kg... a nesere ma to nejak obzvlast. podla mna je v tomto veku dieta az nezdrava... treba len pohyb. ja viem, lahko sa to hovori, mne sa tiez vacsinou nic nechce:) a s tym sladkym podobne...

dadinka

secretkaa mam 16 rokov ale vis tie partie ma trapia mozno vyzeram chudo ale vies brucho mama ko pavuk a na nohach celulitidu vis

secretkaa

a co ti?? ved mas este celkom malo... 53kg a 165cm je uuplne v pohodke ;) kasli na dietu... moj nazor. MOzem sa spytat kolko mas rokov?