Stale myslim na jedlo

Príspevok v téme: Stale myslim na jedlo
prasiatko

mam problem. Asi rok trpim ppp. Obdobia hladovania sa striedali s prejedanim . schudla som roznymi sposobmi. Vzdy mi chutilo jest ,jedla som aj sladke aj mastne, ale v norme. Teraz sa snazim z toho dostat, nehladovat,ale stale myslim iba na jedlo. Som nim posadnuta. Ked rano vstanem tesim sa nato co si idem dat na ranajky, stale sa rozhodujem co si v obchode kupim ,a vecer myslim na to,co budem jest zajtra. Nechcem aby ma jedlo takto ovladalo. Stale nieco robim,sportujem, no stale rozmyslam nad ym co by som si dala. Nemozem uz takto dalej:(

denii

Zas som zlyhala:( tzden som vydrzala bez vracania a teraz toto:(je mi tak nanič...proste som bola v meste a napadlo mi,ako vlastne chutí cheeseburger, nemala som ho asi 2 roky tak som ho chcela vyskušať, Kupila som si ho,povedala som si fajn, ved keďsi dam raz za týždeň niečo nezdravé,nie je to také zlé. Ale to bola chyba, ked som ho začala jesť skoro som sa povracala. Bol taký mastný , a tá tatárska :( Možno to bolo tým že to bol lacný fastfood. No ale pažravosť zvíťazila a ja som ho celý zjedla. Tú mastnotu som cítila celou cestou domou, a v tom mi napadla zase tá myšlienka že to musim dostať zo seba von, a zas som bola v neustálom kolotoči..:(

pusate

renyk,rozmýšlala som nad tým ale rozhodla som sa že to tam NECHAM,aby pro anáčky čo majú blogy aj hocikto čo sa tam dostane aj náhodou uvidí,že aj zarytá pro-anáčka dokáže zmeniť názor a chcieť sa vyliečiť...:-)

renyk

pusate pozerala som si tvoj blog teraz ten posledny clanok je super :) rozmyslas nad tym ze si uz vymazes tie predtym ktore su vsetko pro-anacke? ci nie? :)

zufala

ada16 .. neviem uz co mam robit .. ako bolo to aj horsie ..mala som uz aj horsie stavy ako toto ..ale proste ja chcem zit .. chcem sa citit prijemne vo svojom tele..a so vsetkym ..a nie takto proste neznasat sa ..to nieje zivot :( ubija ma to