Chudnutie - pomaly ale isto

Príspevok v téme: Chudnutie - pomaly ale isto
stihla

Pred par dnami som tu nasla odkaz na jedlo, ktore lieci zapchu. Kedze nemozem tu temu najst, zalozila som tuto novu. Ja som toto jedlo prvykrat uvarila cca pred rokom - vysielali ho v tv. Odvtedy ho konzumujem kazdy den a za ten rok som schudla takmer 25 kg. Aj som sa bala, ze ked to bude takto pokracovat, tak sa stratim, ale pri vahe 58 kg som chudnut prestala. Tuto vahu si drzim uz cely mesiac, stale je rovnaka. Som velmi stastna, mam bezproblemove vyprazdnovanie a navyse som sa zbavila prebytocnych kilogramov. Dufam, ze mi to vydrzi. Nebolo to sice chudnutie za 10 dni 10 kg ako tu niekto pise, ale zda sa, ze je trvale, a to ma pre mna vacsiu hodnotu.

66666

ahojte,už to mam aj ja,len sa chcem spýtat vas co tu dietu držite......t.z. že to jete iba rano....čo papate celý den??, alebo nic ine.Dakujem za odpoved

dianka.1

na tej stranke su niekde kontakty, tam urcite je aj mailova adresa. ja si ju nepamatam. pozri sa, stranka je tu niekde dole uvedena.

dianka.1

no mala by to byt jedna normalna davka. teda nahrada jedneho jedla - alebo ranajok, alebo vecere. tak aby si bola najedena, ale nie prejedena. netreba toho jest zbytocne vela, ak ovsem nechces pribrat. ja som si dala radsej troska menej ako normalne, lebo ja som potrebovala schudnut. a stihla tiez pise, ze z toho schudla, tak urcite tiez toho nejedla zbytocne vela. hlavne to ale treba jest kazdy den, to je najdolezitejsie.

artex

stihla, aj ja som uz od nich dostala ten recept. mam ale na teba jednu otazocku: kolko toho jedla treba zjest? lebo je tam iba uvedene, ze ak chces schudnut, mas to jest na ranajky, ak pribrat, tak na veceru. ale nie je tam uvedene mnozstvo jedla. nevies mi poradit?

dianka.1

na tu telku sa mozes pokojne vykaslat, ved to je tak podrobne napisane, ze si to nemusis nikde inde pozerat. comu tam nerozumies?je to uplne jednoduche.

daxa

stihla, dostala som od nich ten recept. mozes mi prosim ta napisat, kedy si to ty jedla? a ako casto. a ako si to mam pozriet v tej telke - tu pripravu? na recepte je napisane kedy sa to vysielalo, lenze ja neviem ako to mam z toho archivu tv vybrat. dakujem za informacie.

devla

neries, ja som tam už napísala, čakala som, že sa mi ohlásia za 2 - 3 dni a už dnes som dostala aj odpoveď s receptom. nie je to nič zložité, ale naozaj je to tak podrobne popísané, že je to dlhé. to ti tu nikto nebude vypisovať a je dôležité, aby si to robila podľa toho receptu. takže si tam tiež napíš a oni ti to pošlú. ja si idem zajtra k tomu kúpiť ingrediencie a hneď si to navarím. dá sa to pozrieť aj v archíve telky, zatiaľ som sa na to nepozerala, ale pri tom recepte máš presný dátum kedy to vysielali a podľa toho si to môžeš celé pozrieť. pevne verím, že mi to pomôže, vyzerá to logicky a rozumne.