Chudnutie - pomaly ale isto

Príspevok v téme: Chudnutie - pomaly ale isto
stihla

Pred par dnami som tu nasla odkaz na jedlo, ktore lieci zapchu. Kedze nemozem tu temu najst, zalozila som tuto novu. Ja som toto jedlo prvykrat uvarila cca pred rokom - vysielali ho v tv. Odvtedy ho konzumujem kazdy den a za ten rok som schudla takmer 25 kg. Aj som sa bala, ze ked to bude takto pokracovat, tak sa stratim, ale pri vahe 58 kg som chudnut prestala. Tuto vahu si drzim uz cely mesiac, stale je rovnaka. Som velmi stastna, mam bezproblemove vyprazdnovanie a navyse som sa zbavila prebytocnych kilogramov. Dufam, ze mi to vydrzi. Nebolo to sice chudnutie za 10 dni 10 kg ako tu niekto pise, ale zda sa, ze je trvale, a to ma pre mna vacsiu hodnotu.

bracek

ten recept funguje aj na chlapov, alebo len na zeny? lebo baby su take specifickejsie pokial ide o chudnutie. tak mozno to na muzov nezabera. ma s tym niekto skusenosti?

dement

no ze by som to aj ja vyskusal? tiez mi v poslednom case narastlo brusko. ale kto mi to bude varit? neprihlasite sa niektora?

lizanka

baby, mimotoho este specificky na zapchu je vyborne dat si nejake ovocie/zeleninu-najlepsie paradajky, jablka-a zaliat kyslym mliekom, to je potom frmol, ja som to takto nevedomky skombinovala a do hodiny som utekala-a to je uz co povedat, kedze na mna neucinkuje ani senny caj :) ale pochybujem ze z toho schudnete

extrem

to si musíš pozrieť na začiatok - medzi prvé príspevky. je tam názov stránky, z ktorej ti recept pošlú. prečítaj si prvé príspevky a budeš vedieť o čom je táto debata.

extrem

prosím vás, môžete mi niekto povedať, či ste si to pozerali v tej telke? na tom recepte je uvedené, kedy to v telke vysielali, ale neviem to podľa toho nájsť. pozeral to niekto z vás? mám sa pokúšať to hľadať, alebo je to zbytočné?

stihla

cely den som normalne jedla, len na ranajky som namiesto toho, co som jedavala predtym zacala jest prave toto rizoto.takze ziadne ine stravovacie zmeny neboli a nie sú. ja by som to uz vlastne ani nemusela jedavat, lebo mam teraz vahu, ktora mi vyhovuje, ale ked si uvedomim, kolko je v tom vitaminova a mineralov, tak si to radsej dalej varim. lepsie ako uzivat umele vitaminy. a okrem toho som odvtedy zdrava a vitalna, to ma tiez motivuje v tom, aby som to neprerusila. o tom, ze mam bezproblemove vyprazdnovanie som uz pisala.