Krvacanie pocas sexu

Príspevok v téme: Krvacanie pocas sexu
mfox

Ahojte mam dalsi problem.Ked sme to vcera s partnerku skusali znova...tak malinko krvacala ale fakt malinko.Ani videt to nebolo...Hovorila ze ako keby dostavala menstruaciu.Preto nechce dnes znova to skusit.Neviem ci mozme to aj dnes.Potrebujem poradit..A este vcera hovorila ze to ani neciti..Iba ked som bol na doraz..Mala roztiahnute nohy.Ci to skusime aby to citila dat uplne nohy na seba?Aby to citila...??Dakujem

ellyy

ked nic necitila tak asi bola velmi vlhka a jej to nic nerobilo, aj mne sa to niekedy stava, ja by som v tom nevidela nejaky problem

alic: Dva roky je dost dlha doba na to podla mna, aby sa to krvacanie mohlo objavit a ked ste nepouzili ochranu tak riziko tehotenstva je tam vzdy

Sito

Ale ved ked nepohyujes tak nic neciti a ked si pohyboval a aj tak nic necitila tak je asik na klitorialny orgazmus a nie vaginalny.A hlavne zalezi kolko ma rokou mlade dievcata maju tiez taky problem ze nic necitia

alic

Dobry, mam taky problem ,ze po dvoch rokoch som mala sex a som krvacala ako po menštruáci ktorá skončila pred tyždnom,partner bol jemní nebol nasilni.Na druhy den uz to az take moc nebolo na krvacanie ale este som mala krv mam 36rokov.A ked som nemala sex dlho a dostal sa dnu do posvi a dal mi to tam moze sa stat ze otehotniem neberiem žiadnu antikoncepciu .dakujem