je panic?

Príspevok v téme: je panic?
zaneta16

Ahojte.poradte mi prosim.da sa u chalana pohladom alebo inak zistit ci uz mal styk?Priatel18r tvrdi ze este ziadnu nemal no jeho penis vyzerá...proste asi dost muzne.Videla som penis mladsich bratov a aj starsich muzov na fotkach a jeho vyzera skor ako u st.muzov.inak mu verim a chcela by som uz viac ako peting ale toto ma dost zaujima a nechcem bytjeho dvadsiata v poradi.a tiez pred priatelkami vyzerat blbo keby som sa ich na to pytala.dik

jaaa

s tou vytahanou predkozkou je to kravina, pretoze ak vela masturbuje, tiez ju ma vytahanejsiu a panic je stale. rovnako je zvyknuty na drazdenie a nemusi sa tak rychlo urobit.

úsmev

Mala som sex s panicom, tak mi tvrdil, ale ja som tiež bola ešte panna, tak na moje prvé milovanie mám krásne spomienky. Jednoducho, keď ťa on miluje a ty jeho, tak by ti klamať nemal. Proste u chalana je to tažšie zistiť. Pa

matok

u chalana to nezistis to je jasne.Vobec sa s tym nazatazuj a netrap sa.A to ze sa po prvy raz spravi rychlo je faktja som len vosiel a uz to bolo:-)Len vynimkam to prvy raz trva dlhsie...

kuko1

Ja ta len chcem upozornit na vynimky .
Nie kazdy sa po prvy krat spravy hned .
Hovorim o sebe a poznam aj inych.
Ja som sa po prvy krat neurobil vobec a trvalo to cez dve hodiny.
Ona sa spravila viac krat.
Jednoducho to ci je panic a ci nie sa neda zistit.

adrica

zanetka ale rukou je to uplne o inom ako normalne... v tebe preciti vsetko ovela intenzivnejsie a spravi sa ovela skor...ver mi, vlastna skusenost. nase poprve trvalo tiez len mozno 5sekund:))

danoi

u niektorych sa to da zistit-ak sa im neda pretiahnut predkozka cez zalud alebo ide tazko urcite este nesexovali ale vačsine chal.sa da pretiahnut bez tazkosti a u tych to nezistis.a zas ak uz mal 20 bab musi mat taku vytahanu predkozku ze nou uz zase nezakryje zalud alebo len scasti-popozeraj inde uz to tu ktosi pisal.

zaneta16

je to trochu nespravodlive.u nas je to hned jasne ci sme uz niekoho mali a u chalana-mozes hadat...a myslim ze to u neho trva dlhsie nez 3sekundy.aspon ked rukou...