žalúdok a hrubé črevo

oskoruse

ivka no super , tak som to zadala a NIC, akurat tak zmienka ze do akejsi obce ju priviezli turci. na akej stranke,vies poradit?

RNG

91peter19, mas asi otravu zaludka z nejakych mikrobialnych( Staphylococcus aureus, Salmonella, Clostridium perfringens, Campylobacter, Listeria monocytogenes, Vibrio parahaemolyticus, Bacillus cereus, a Entero-pathogenic Escherichia coli. )
Keby si mal k dispozicii koloidnu striebornu vodu alebo roztok GSE(60 kvapiek do litra vody) tak to mozes velmi rychlo vyhubit, za par hodin.

mii

aj ja som mavala hnacky a tiez som sa bala vyst z domu ako to tu uz niekto pisal.bola som na smrt vystrasena ked som mala ist rano do skolky zaniest syna a potom do prace. trvalo to aj cez 2 roky. zacala som uzivat ocistnu kuru z firmy tiens. sice je velmi draha, ale ucnna (este stale ju uzivam). je tam okrem kordycepsu (tiez to tu niekto pisal)dvojita celuloza,chitozan,zinok a calcium.su to vyzivove doplnky, chitozan a dvojita celuloza su na cistenie-detoxikaciu organizmu, kordyceps na zapaly a zinok a calcium su na doplnenie, dolezite stopove prvky pre organizmus.

91peter19

Dobry den,... prosim poradte mi. Som v anglicku a som sam. A celu noc som zvracal. Nic som nespal. Ked nieco vypijem tak to zomna ide hned von.