Antidepresíva v tehotenstve

Ivka 1

Len informujem na moznosti riesenia prirodnymi produktami,ktore mozu pomoct.
Kazdy tu predsa pise len o tom,s cim ma dobre skusenosti, tiez nekomentujem co radia ostatni aj ked s nimi nesuhlasim.Kazdy ma predsa pravo na svoj nazor.

lucya

lulkanka, ano mas pravdu, a ten moj znamy pri samovrazde hadam neskonci, on radsej utecie ked ma depku, aj ked nebol daleko uuz ani od toho...., ale lieky su potom na cely zivot, a mne staci ked vidim ako dopadla moja teta, ktora sa o samovrazdu pokusila, dopovali ju tabletkami, je z nej chodiaca mrtvola, doslova a pismena....a taka uzasna zenska to bola, teraz jej lieky vysadili, lebo vyzerala fakt hrozne, a uz sa to zlepsuje, velmi pomaly...., neberie takmer ziadne lieky, jej problemy jej pomohla vyriesit rodina, a snad to bude lepsie

lulkana

Myslim ze vam gynekolog odporuci radsej brat lieky a byt v pohode ako sa trapit bez nich. Co mamicky co su diabeticky, astmaticky...tiez beru pocas tehotenstva lieky.

lulkana

Ivka: len som chcela povedat ze ziadne prirodne produkty depresie nevyliecia. Mozno troska zmiernia ale to je skor psychologicky efekt. Dokonca ani antidepresiva ti chorobu uplne neodstrania :(

Lucya: to ze nevidis niekomu do duse neznamena ze je ok, psychicka choroba je rovnako zla ako fyzicke postihnutie len ho nevidis. Tvoj znamy co lieky odmieta sa nemoze cudovat ked sa mu choroba bude casom zhorsovat a skonci mozno niekde pri samovrazde. Je velmi dolezite depresie nezanedbat a myslim ze je lepsie brat lieky a zlepsit si kvalitu zivota ako zbytocne trpiet.

Ivka 1

Tak nie su moje:) a je lepsie riesit depresivne stavy prirodnou cestou ako chemiou,ktora moze poskodit plod.Bez konzultacie s gynekologom by som si rozhodne nedovolila nieco odporucat.To je moc vazna vec na riskovanie.

lulkana

Ivka sorry ale tvoje prirodne produkty tazko odstrania depresie.
Suhlasim s nazorom ze si netreba zamienat depresiu so zlou pochmurnou naladou ktora preje hned ako viac zasvieti slnko. kto to nezazil na vlastnej kozi nikdy nepochopi.

Ivka 1

Pre stela 789: Velmi rada by som Ti napisala aj tu ale nemozem uviest ani nazov produktov a ani firmu, kvoli pravidlam fora. Moj mail :zdravie14@gmail.com

Ivka 1

Skus antidepresiva na prirodnej baze ,ktore neuskodia babatku. Mozeme to skonzultovat aj s gynekologom. Napis na mail ak chces.