OIDIPOVSKY KOMPLEX .... ?

Príspevok v téme: OIDIPOVSKY KOMPLEX .... ?
noonaa

ahojte..zacala som sa zaujimat o tento pojem,pretoze,hoci moj priatel nesuhlasi s nazormy svojej matky a nie je v jeho ociach ta najlepsia,ako to tnto pojem definuje..stale nejak podvedome robi to,co chce ona,stale s ohladom na nu...co je pekne,kym to nie je na ukor nasho vztahu,a zacina to byt dost casto na ukor a v zasadnych veciach...a obcas mi pride byt dost neschopny v beznych veciach,alebo mozno ich aj vie robit,ale nestara sa o to...mam z toho riadne nervy,lebo citim,ze som na neviem kolkom mieste...chce sa teda opytat,ci vie niekto preesne znaky oidipovskeho komplexu,aj ked chlap napriklad az tak neinklinuje k matke,ale skor myslim, nejake prejavy, ako kvoli takejto vychove potom kona v beznom zivote,ako rozmysla,preco....dakujem...

[zruseny12]

....ok...ale to bude asi az vecer...ta foto...
mnam,dala by som si nejaky dobry zakusok...
mne sa raz stalo,ze som napiekla iba take suche cukrovi,a prisla navsteva,a ked videl manzel znamej na tacke to cikrovi,tak povedal,je ake pekne zakusky,v ktorej cukrarni si ich piekla?:0)))))....
no to som mala dost...ja som sa natrapila a on,ze su z cukrarne...:0)))).......

radana

Uz sa tesim,si to potom pozriem :D Zhodou okolnosti u nas tiez ja kolace peciem a manzel ich kraja-to ja naozaj nemusim..

[zruseny12]

...ja tiez rada peciem,a ked sa dari,tak je to radost...:0))))........ale nerada potom krajam,tie take rezy,co su...velmi rada robim teraz tie take ako cukrovi,co je v CZ na vianoce....narobim si cesta jeden den a druhy uz len peciem...
este dnes to tam dame len pride dcera,potom ti napisem az tam budu...

[zruseny12]

...my budeme mat pizzu....to poznam...niekedy len sa tak zaprasi a je po zakuskov,ale sak je to dobre aspon sa nevyhadzuju a vydno,ze sme dobre cukrarky...:0)))))).....
ja som vcera piekla princesky...a uz je ich tam malo....
dnes som este urobila tiramisu,ale len pre dceru...
tak a s toho polovrika,co som plietla budu satky....dnes som ich vyprala,mozes si ich pozriet na mojom blogu...su cervene zo zltym,ale az vyschnu tak ich odfotime s dcerou a da to to blogu...

radana

Ahojte vsetci.. U nas kuria,ale mame vypate radiatory,lebo nam tu idu stupacky a tie dost vykuria..Maria na obed budeme mat francuzske zemiaky a masovu polievku.Prave som dorobila medovy kremes a dala ho chladit.Vcera sme mali bananky v cokolade a len sa za nimi zaprasilo a to som robila 4 tacky toho. :D

[zruseny12]

Pekny den vam radana,noonaa a dd...
dd....tak ja by som vedela hospodarit s teplom,keby som si sama topila...topi sa tak,ze sa nevypina na noc,ale udrziavat teplo,a nie take topenie ako tu topia,raz ano,raz nie a v noci vypinaju...
ked sme byvali v rodinom dome,nebol nikdy problem s topenim...nikdy sme nemrzli,tu stale...sak asi som aj tu ochorela aj s tej zimi...nemozes sa v pohode osprchovat nic,klepu sa ti niekedy zuby ako ratlikovi...velka nevyhoda je toto topenie v panelaku...
radana....co bude dobre na obed?
noonaa...ty sa vobec neozivas,kde si?

dd

Dobry vecer Vam prajem vsetkym trom, Maria, Radana, Noonaa.. :)
Radana - no akurat to som vedela, ze autisti nemaju radi zmeny a najradsej su doma pri tych, ktorych poznaju..len tie dalsie "priznaky" som nevedela..tak ma to tak zaujalo, ze podla coho sa na to pride..dakujem Ti velmi za odpoved!
Maria - ked Vam nekuria, to by si mala byvat tu u nas..na byte mame stale okolo tych 25-26st.takze skoro ako v saune :D.aj by sme to radi skorigovali, taketo teplo az nemusime, ale su zapecene ventily..takze sa tu akurat tak potime :)..
inak navsteva kamaratky vysla, prisla aj s priatelom :)sice boli len na hodinku, ale dohodli sme sa, ze ked pride najblizsie, ze by sme sli po obchodikoch pobehat :) tak sa uz tesim :).no a zajtra ideme k tym mojim rodicom, to sa uz tiez tesim, aj nasi sa urcite potesia velmi :).
tak Vam zelam dobru noc a krasne sny!a zajtra prijemny dnik :) papa!

[zruseny12]

takze radana...prajem ti pekny vecer,ja uz idem pozerat na TN...
dd...aj tebe krasny vecer
noonaa...aj tebe krasny vecer....pa