zaludocne problemy

RNG

polievka, to vobec nie je blbost. Dobry kuraci vyvar obsahuje plno mukosacharidov, tj latok na opravu a regeneraciu vystelkov v tele, teda i vystelkov zaludka a ciev.
Hlavne pri oslabeni tela je to vyborny sposob dodavania tychto materialov do tela.

polievka

mozno pre niekoho blbost, ale mne to pomohlo, ked som mala problem zo zaludkom-kazde rano som vypila kuraci vyvar, ale domaci, nie bujon! asi pol roka som sa tak liecila a teraz nemam problemy.

fergie

mam problemy s plynatostou.zacalo to tak pred dvoma rokmi,ako som odisla byvat do anglicka.uzivam aj espumisan,no casto mi po jedle nafukne brucho.je to neprijemny pocit.touto cestou by som sa chcela spytat,ci mam obmedzit nejake jedlo alebo nieco ine,bo pokial mam prazdny zaludok je to ok.dakujem

dusan

AHOJ RNG!
MAM UZ DLHSIU DOBU PROBLEMY ZO ZALUDKOM, TUPA BOLEST STRIEDA OSTRU A CELKOVA NERVOZITA SPOJENA S NAVALMI TLAKU DO HLAVY, CO MI NEDAVA SPAVAT, VELA KRAT SOM PREBDEL CELU NOC.BOHUZIAL SOM V ZAHRANICI A TAK NEMAM ZA SEBOU VSETKY VYSETRENIA, ALE NA TRUBICI SOM BOL, AJ KRVNE TESTY MAM, VSETKO BEZ POZITIVNEHO NALEZU. TU SOM SA DOCITAL , ZE BY TO MOHLO BYT NEDOSTATKOM ENZYMOV A TAK SOM SI KUPIL TU V IRSKU ENZYME KTORY OBSAHUJE PAPAIN A BETAIN, ALE PO 4ROCH DNOCH SA MOJ STAV ESTE ZHORSIL! PO KAZDEJ TABLETE SOM CITIL ZVYSENU KYSELINU. MATE PRE MNA NEJAKU RADU? NA IMUNOLOGII MI ZISTILI ZE SOM ALER.NA KAZEIN.

RNG

michals, v Anglicku je siet obchodov Holland and Barrett(najdes ich aj na nete, Hollandandbarrett.com). Sice nemaju ani Super Multienzyme ani cisty Betain HCl a Pepsin HCl, ale maju tam nejaky bromelain, papain a Quest enzyme with Betain HCl, zialbohu neviem ako silny.
Alebo skus si menovane objednat z
www.puritanspride.com

michals

mam zaludocne problemy,posledne 2tyzdne mam bolesti zaludka...a po kazdom jedle ktore zjem sa mi grga a citim stravu v pazeraku,akokeby ju zaludok nechcel stravit.momentalne som v anglicku a neviem co mam robit.prosim o radu...