co robit ?

Príspevok v téme: co robit ?
jozef-ba

poradte mi prosim, nedavno mi priatelka nazancila, ze som nebol jej prvy...o to neide, dnesna doba je proste taka, ale ide mi o to, ze mi cely cas tvrdila, ze som bol jej prvy, ze je rada, ze mi dala to najcennejsie, proste mi ide o to, ze mi klamala, ale akoze to este neviem na 100% chystam sa jej na to spytat, ale akoze, ked mi povie, ze som nebol jej prvy, co urobit ? nechat ju preto, ze mi klamala vyse roka ?ci ako

moni

AHOJ
Ak ti tvrdila,ze blanu stratila na koni,potom ze ju nemala,tak z toho usudzujem,ze sa jej na to stale pytas,ci si bol jej prvy...
myslim si,ze by si sa s nou mal normalne porozpravat a povedat jej,ze aj ked si nebol jej prvy,tak ze je to v pohode,ale chci od nej,aby ti vysvetlila,preco ti klamala.a ak ti povie normalny dovod,preco ti klamala,a ak mate dobry vztah a zalezi ti na nej,tak to nechas tak...
urcite mala dovod ti hovorit nieco ine...

ixiiik

ahoj,neviem ale preco to nenechas tak.To je uz jedno.Vratit to nevratis.Mozno by ale bolo dobre sa s nou porozpravat o uprimnosti a o tom ze si nebudete klamat.No a ak zistis ze ti v niecom klame tak jej to skus nejako povedat.No s tym prvym by som to nechala uz tak!Asi je najrozumnejsie sa v tom nerypat.

jozef-ba

peto BA :
mam 18 ona 16
No akoze prvy, ako prvy, predtym mala chalanov, ja holky, no ja som to robil iba s nou, tvrdi mi ze som bol jej prvy, ohladom sexu, ale ja neviem, prvy sex nebol ani taky, ako si vacsina predstavuje, proste ako keby ani blanu nemala, potom mi tvrdila, ze ju stratila na jazde na koni, no prednedavnom, sa akokeby preriakla, no ja fakt neviem.

peto BA

Bolo by trapne od nej keby ti to nebola povedala na zaciatku. Mozno si bol jej prvy ale medzi casom... Ja neviem aky vy mate vztah, mozno sa ti to bala povedat. Ty si bol jej prvy? Kolko mas teraz rokov?

tina

HLavne sa o tom poriadne porozpravajte a z rozhovoru uz sam usudis, ci sa s nou rozides alebo to bola len taka hlupost a zostanete spolu. Musi odôvodnit klamenie.