Chcem biele vlasy

Mirka Wormik

Ahojte baby, ja som bola raz u kaderníčky s tým aby mi odfarbila vlasy do biela, miešala tam neviem koľko farieb, hore mi dávala tmavšiu a dole svetlejšiu... výsledok bol, že som mala hlavu totálne žltú ako kura. Nechala som tam nehorázne veľa peňazí a tak som si povedala že nikdy viac a začala som si farbiť vlasy doma... Blond farbu mám už 6 rokov, stále iné odtiene. Ale poviem Vám úprimne, doma sa biely odtieň nedá dosiahnuť, v kaderníctve sa to mne osobne tiež nepodarilo. A je veľmi ťažko takto sa o tom dohadovať, keďže každý má iné vlasy. Najhoršie sú žlté tóny, ktoré najviac prerážajú na odrastených končekoch... Vystriedala blond farby takmer všetkých značiek ktoré ponúkajú naše drogérie a môžem povedať, že najspokojnejšia som s farbou Garnier 111- tú menšiu, nie tá velká zelená krabica. nie je to úplne biele, ale je to dostatočne svetlé, popolavé a eliminuje žlté tóny pri končekoch. Navyše, cena je výborná, narozdiel od loreal preference farieb kde jedna krabička stojí takmer 10 eur, tvári sa velmi profesionálne a je z toho žltá hlava... A tiež chcem upozorniť na palette deluxe, biele zlato, sú to veľmi agresívne farby ktoré nehorázne ničia vlasy a na rôznych diskusiách som sa dočítala že holkám z nich aj povypadávali vlasy, čo sa mne našťastie nestalo, ale farba nebola biela, skôr žltá a pri končekoch výrazne žltá. Zahrávať sa s blond farbami nie je dobré, preto radím, dvakrát meraj a raz rež, vždy sú krajšie zdravé vlasy. :)

Tyshka

uprimne tiez biele vlasy sami nepácia staci ked budem stara furt bude vyrastat seda...tiey jak biela..ale kazdym sa paci neco ine predsa:)

petrika

baby, ja mám biele vlasy a môžem potvrdiť....je s nimi veľa práce. A to používam na ne EKO kozmeniku....masky, balzámy, krištály na vlasy.....a pod.
Sú krásne, ale až ked toto všetko na ne dám a vyžahlím si ich alebo natočím....všetkým sa to páči, ale ide to dosť do peňazí a je fakt potrebná sa o vlásky takéto tipu starať. Mám takéto vlasy už asi 1,5 roka, ale v posledom čase rozmýšlam len nad bielym melírom do takej slabohnedej, myslíte že to budem mať pekné???mám modré oči, a pleť nemám ani tmavú ani bledú, takú normálnu....ak môžte poradte, čo by mi pristalo.....dakujem:-)

tsil

fergie aké konkrétne masky? poraď čo je najlepšie prosím, ja mám platinové a tiež tá kvalita nie je najlepšia :(

Fergie

JA MAM NAPRIKLAD BIELE VLASY ALE JE S NIMI DOST PRACE DAJU RIADNE ZABRAT ALE AK SA UPRAVIA A POUZIVAJU SA NA NICH SPRAVNE SAMPONY TAK SU PRIAM BOZSKE A SOM RADA ZE MAM TAKE VLASY AKMOZEM PORADIT STALE SI TREBA DAVAT NA VLASY CO NAJSIVSIU FARBU A ONI SA NESKOR ZMIJU DO BIELEJ TAKZE VELA STASTIA :) INAK ABY TO ESTE KRAJSIE VYZNELO TREBA MAT BRUTALNE DLHE A HUSTE VLASY LEN POZOR BIELA FARBA VELMIS KODI A TAK VELA VELA MASIEK!!!

macka26

v ziadnom pripade to nerob doma... za ziadnu cenu... ostane ti krepsilon na hlave

v jednej sieti kadernictiev sa to robi, vola sa to gumovanie a nestoji to tak strasne vela,je to setrnejsia procedura ako vlasy na husto melirovat, alebo nebodaj odfarbovat...

tzv. gumovanim sa ti stiahne farba ktoru si si dala a ostane ti povodny odtien,.... z toho docielis rychlejsie svetlu farbu bez totalneho znicenia vlasov...

petinushka

nechapem naco sem niekto pise komentare typu fúúj ved kazdemu sa paci nieco ine a nechapem preco by sme sa koli tomu mali urazat.

preto, milá ´čitateľka´ založ si kludne temu Nepacia sa mi biele vlasy ale nam sem tvoje trapne nazory nepis.

:)

Biele vlasky 4ever :-*

bledula

nechapem preco urazas... to nie je cielom tejto diskusie... mne sa napriklad absolutne vobec nepacia cierne vlasy a mam tu urazat?? ma napada milion urazok, ale mam uroven...

čitateľka

fúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúj , že biele vlasy, to som ešte nepočula , že by ich niekto chcel . tipick rozmmaznané kravy vždy chceme to čo nemáme ...

bledula

...biele vlasy su jednoducho bozske....aj ja by som chcela, lenze ja mam bledu plet a podla mna biele vlasy pristanu takym mierne opalenym typom..a samoopalovacie kremy by sa mi nechcelo stale pouzivat...takze mam smolu :((( ale zelam vela stastia v premene:)