chlamidie trachomatis

Príspevok v téme: chlamidie trachomatis
tamia

vecna tema....Chcem sa opytat RNG co by poradil ked vsetko zlyha.Nejaky cas sme si dopisovali,ale uz mi nejde odoslat ti email na tvoj sukromny mail,tak musim na verejne forum.Mam chlamysie 5 rokov a po brani vseliakych moznych atb.,mi nic nezabralo a chlamydie mam stale pozitivne,tak som nasla toto forum a zacala som uzivat prirodne produkty v nadeji ze tie pomozu a na radu rng som brala GSE,beta glukany,vit.C,vilkakoru,graviolu,enzymi,atd niekolko mesiacov a ked som si dala odobrat krv na moje velke prekvapenie mi hodnoty vobec neklasli a som stale vysoko pozitivna.Uz neviem co mam robit,co uzivat vsetko sklamalo.Skutocne nik nevie pomoct co nato zabera?Rada by som si zalozila rodinku ale kvoli chlamydiam nechcem,lebo uz som citala ake to moze mat nasledky na babo.Poradte prosim

efp

Jednoznacne antibiotikum klacid .Je pravda ze to narobi problemy z travenim,ale to sa da riesit biopronom ako pises...Klacid je naozaj najlepsie riesenie...

ANTICHLAMIDI

MNE POMOHLI ANTIBIOTIKA KLACID.SU AGRESIVNE ALE ZBAVIL SOM SA CHLAMIDII OKAMZITE PO DOBRATI KLACIDU A DOPLNIL SOM TO O BIOPRON-PROBIOTIKA A CETEBE.CHLAMIDIE ZIADNE!

zarazte to

KTO zajde do terchovej na zakladnu skolu a zastavi DURATNU KATARINU v otravovani a vnucovani svojej zarobkovej cinnosti?!

RNG

poznam liek, klacid,
klacid je makrolyticka antibiotikum, (biaxin, clarytromycin) ktore sice moze byt dost ucinne na chlamidiu trachomis, ale rozhodne nie na chlamidiu pneumoniae, o ktorej sa tu pisalo a na co som reagoval.
Ludia casto nerozoznavaju medzi tyma dvoma chlamidiami
Precitaj si trochu o tom, skor nez zautocis.
www.mc.vanderbilt.edu
Ale aj chlamidia trachomis je krypticka nakaza(skryta) a casto sa vrati(tj vlasne nebola nikdy doliecena a znova sa rozmnozi)Takze si nebud az tak isty s tym klacidom, a daj sa znovu skontrolovat, ci sa ti to nahodou nevratilo.
Spomenute antibakterialne doplnky su aj dost ucinne proti chlamidiam, aj prakticky neskodne na dlhodobe branie.
Kedze chlamidie maju az 3 rozne formy, jeden liek ich malokedy znici. Klacid je ucinny len na bakterialnu formu.
Ked sa bakteria zbavi vonkajsieho obalu a zabuduje do bunky, makrolidy su malo ucinne,m lebo prinutia bunky vylucit akoby ochranne hlieny na bunkovych stenach, ktore nepripustia do bunky antibiotika, a to hlavne vysokomolekularne makrolidy.
A ked sa zmeni na spor, tak su atb uplne na nic.
Vtedy pomoze jedine brat ich dlhodobo s predpokladom, ze sa spor po case zmeni na bakteriu, ktoru vedia atb aj rozne ine antimikrobialne prostriedky lahko znicit.

poznam liek

poznam liek ktory zaberie za 1 tyzden ... je to antibiotikum klacid ktory vas definitivne zbavi chlamidii ale na druhej strane ma negativne ucinky na cely traviaci system chlamidie zmyzli po tyzdni ale traviace problemy mam uz pol roka a niet pomoci .narobi to paseku ale vyriesi chlamidie!!! pozor iba na predpis!!!

RNG

Tamia, ja ti neviem povedat, ako dlho to treba brat, to je velmi individualne a zatial mam dost malo dat na liecenie chlamidii, tak ako ich maju lekari s ich klasickymi ATB. Ale pristup s ucinnejsimi a neskodiacimi doplnkami sa mi vidi definitivne rozumnejsi.
Pevne dufam, ze to pojde rychlejsie nez Wheldonov protokol!
Ked zvladnu lekari priamu kultivaciu chlamidii a nie meranie ich pritomnosti z protilatok, budes vediet presne, kedy je nakaza vynicena.
Takto moze telo produkovat protilatky, ktore ta urobia "pozitivnou" na nakazu aj dlho po zniceni nakazy.

tamia

RNG mozes mi poradit ako dlho mam brat tie produkty? beteglukany,olivovy lict,vilkakoru,NAC.probiotika, GSE,vit.C,popripade oreganovy exrakt, je toho dost,aj ked su to prirodne produkty,nerada by som uzivala 8 tabliet rok,alebo kolko... vies mi teda poradit AKO DLHO to mam uzivat na vyhubenie chlamydii,ci uz pneumonia alebo trachomatis???? Dakujem za odpoved