Depresia po rozchode

janos

V tomto sa neda jednoznacne poradit. Je to dost individualne, kazdy to preziva inac. Ked si sa uz dobre vyplakala, tak asi by si mala fakt byt trocha viac v spolocnosti. Pomoze aj ked sa dobre vyrozpravas niekomu komu mozes verit, aby si to dostala zo seba. Ale ani to neprehanaj lebo ti to mozu este stazit. Skus nanho nemysliet, aj ked viem ze to sa neda, a obzeraj sa po novych moznostiach. :o)

katika88

kupelnik tak asi logika da ze jej nieco muselo vadit ked mu ona dala kopacky,keby bola chyba v nej tak jej da kopacky on.

kupelnik

ked ste sa na rozchode dohodli je to okej... proti tomu nic nemam ale ked si ho nehala a ty sa citis blbo tak to je fakt ze tvoj problem... ako sa musi citit on?
Katika ked napise ze sa rozisla s chalanom automaticky je problem v chalanovi???

Darinulka

jasne katika88 mama 19rokov a rozisli sme sa preto lebo vztah stal na jednom mieste nikam sa neposuval vytracala sa z neho radost a vasen proste ako po 30rocnom manzelstve

sjella

Hm, ja by som hned novu lasku neodporucala.. skor by bolo podla mna fajn travit cas niekde medzi ludmi, spoznavat novych priatelov, venovat sa konickom, praci, skole.. tiez cosi podobne prezivam a viem, ze je to velmi tazke, aj ked nie som sama doma.. No velmi mi pomohol kamarat.. je fajn v takychto chvilach mat pri sebe niekoho, kto sa o teba postara.. V podstate nie je velmi dolezite co robis, ale hlavne je, aby si nebola sama...

miksinka

darinulka,klin sa klinom vybija!!!
na staru lasku je najlepsi liek nova lasocka...Aj ked to neni lahke...V kazdom pripade sa nesmies doma sama uzatvarat do seba!!!Utekaj s kamoskami na kavu,na disky,zasportuj si...Ved mas tak vela moznosti...Drzim palce

katika88

Boze kupelnik ako jej mozes napisat nieco take?Ved ani nepoznas dovody a pises to tak ako keby ona bola zla zato ze nechala chalana.Tak asi mala vazny dovod.No Darinulka ja som sice s priatelom len pol roka ale uz aj keby sme sa teraz rozisli tak by ma to strasne bolelo,lebo za taky cas s tym partnerom vela prezijes nehovoriac uz o 4 rokoch.Je to urcite velmi tazke ked clovek ostane zrazu sam.Skus sa obklopit priatelmi,nesediet doma a neplakat nad rozchodom.Mala by si sa zamestnat nejakymi aktivitami aby si nemusela mysliet na to co sa stalo.A zase nezabudaj ze na svete je vela chlapov a na teba iste caka ten pravy.Ak sa smiem spytat preco ste sa rozisli a kolko mas rokov?