Mužská potencia

anonym777

skus entran davaju sa 2tablety hodinu pred stykom najdes v niektorych lekarnach,na dalsi krat uz mozno nebudes potrebovat

AdamKrt

Uzivaj Zinok + Vitamin E - beznu dennu odporucanu davku. Vitamin E, ale take tobolky co je v nich aj olej, pre vstrebavanie.

A co sa tyka postavenia - nesmies jednoducho mysliet na to, ze sa Ti ma postavit, ale sustredovat sa na priatelku a nevsimat si svoj penis. Ten sa ma postavit sam. Ak sa moc na to koncentrujes, tak Ti to bude vadit, budes z toho nervozny a duplom sa Ti nepostavi...

petoPN

čaute mám 25 rokov, no a mám velmi podobný problém ako sa tu píše. Mám krásnu priatelku, myslím postavu má všetko super chudučká, len taká báseň. Ked som doma a pozriem si nejaké video na nete včetko je ok, ale ked som s nou, v tom momente ako sa má isť na to moj penis sklesne na bod mrazu. Som z toho zúfalý lebo viem že vo vzťahu musí fungovať i sex napriek tomu že sa dvaja vrúcne lubia a rozumejú si. Vedieť tak čo s tým robiť?

Eamon77

Cavte mam taky probleeem.Mam 22 a mal som nedavno priatelku a rozisli sme sa.Teraz mam novu znamost a vobec to nefunguje myslim penis.Poradte prosim

jesen

ja mam 24 rokov, a mam tiez podobny problem, nedavno som si nasiel moju 1. priatelku, a kedze som sa dovtedy venoval len autoerotike, tak som mal problem s postavenim penisu, na zaciatku predohry, problem nebol, ale akonahle sli saty dole a malo dvojst ku styku, tak mi komplet ochabol, ako keby sa bal toho vsetkeho. A ta priatelka ma kvoli tomu opustila

xyz299

Co ma vplyv na stoporenie penisu?Na zaciatku aktu je to ok,ale potom tvrdost udu ustupuje.Ako dosiahnem lepsie prekrvenie.Mam vela stresu,je to pricina?ake dalsie su priciny a ako sa daju odstranit? prosim odpovdzete mi dakujem

justin5

ahoje,mam taky problem ze ked sa idem milovat s priatelkou tak vsetko ok, ale ked sa urobim, tak sa mi uz nechce postavit.Az tak po pol hodinke...preco to je tak?zo zaciatku sa mi postavil aj tri krat za sebou v pohode!mozte mi niekdo poradit v com to bude?diki

citiw

Urcite to je nieco psychicke,alebo tiez to moze byt to ze penis si zvykne na to ze to robis rukov, a potom to dlhsie trva kym bude citlivy na milovanie.. treba to skusat a partnerke to vysvetlit ze to nieje jej chyba :-)

polka

No keď máš dvadsať a už to nefunguje nie je to dobré.Ale zase ak to občas stojí celú noc,tak potom klobúk dole.Veď aj PC niekedy zamrzne!A ak je pri ňom operátor,ktorý mu rozumie výsledok sa dostaví.