UVOLNENIE U GYNEKOLOGA

jajka

ja som mala viacerich gynekologov a medzi nimi bola aj žena, ktorá bola veľmi necitlivá, no niečo strašné, odvtedy má môj terajší gynekolog problém vyšetriť ma....

kikulka

moj je taká gulička,ale je v pohode.........len neznášam ultrazvuk,čo sa robí priamo vnútorne,,,,,je to nechutné

kate1

bez srandy,mozno nie je gyndos ako gyndos,ked som mala problemy bola som na vysetreniach u viacerych odbornikov,a mam taku skusenost ze vysoki chudi maju jemnulinke zazracne bozske rucicky (dlhe tenke prsty),nic som necitila, ba naopak bol to prijemne straveny cas na obavanom gyn. stole,zda sa mi,ze,tucnejsi vyvijali vacsi tlak, boli nesikovnejsi,a bolo to bolestivejsie,ale neviem mozno to nie je pravidlo,mozno som len mala stastie

kikulka

tak ja idem ku gynekológovi zajtra na prehliadku a nemám žiadne nervy...podľa to treba brať ako keď ideš k inému lekárovi,aj gynekológ chce len pomôcť a navyše som mala asi šťastie,s mojim gynekológom vychádzam super,je to dokonca otec mojho kamoša,ale ani to mi neprekáža....gyneológ je jeden z mojich najobľúbenejších lekárov...

ella

Ahojte,tak ja mam presne opacny problem.Mne sa hnusia zeny gynekologicky.Pocit,ze sa mi tam spara zena mi je absolutne cudzi.Ja zase vyhladavam vyslovene muzov gyn.,momentalne mam jedneho uplne suproveho a tam uz aj ostanem.Tak isto sa tej myslienky neviem zbavit a je to proste tak nech mi hovoria ostatne baby co chcu,ake su zeny gyn.dobre a pod...Kazda z nas je uplne ina!caute

tiny

sinka ja som u muža gyn, ale musím povedať že zajtra idem na takéto vyšetrenie a už od pondelka sa pripravujem psychicky aj ked je v pohode, moj problém je ten že ja celkovo nemusím akosi mužov, každý sa zaoberá ženami ake su alebo niesu hľadajú na nás plno chýb, ale chlapi sú tý čo tento svet kazia a tým kazia deti, ženy - svojou silou ktorú zneužívajú, viem že moje tvrdenie je blbé ale jednoducho nemožem si ho z hlavy vyliať, nie som nejaká feministka len si pomaly skladám ružové okuliare

sinka

peto,vsak mas urcite pravdu,viem to.ale napisala som,ze ma tieto myslienky a pocity z gyn.muzov prenasleduju ani neviem preco.nerozumiem tomu...skumam minulost...jednoducho sa na nich nemozem ani pozriet.mam dokonca este horsie vyrazy ako opisat moju antipatiu k nim,zial,neda sa mi to vyvratit z hlavy,ani prehliadat to neviem.akoby sa mi v hlave nieco preplo a nedam si s tym rady.pripisujem im tie najhorsie pohnutky a je mi z nich nanic.aj som pocula,ze doktori su jemnejsi ako zeny gyn. ale je to asi ako pises,bojim sa niecoho a neviem coho.

peto BA

sinka, vacsina gynekologov su profesionali a to ze by mali zvrhle myslienky je mozne, ale pochybujem ze by ich prenasali na svoje pacientky priamo v ambulancii. Ako mozes na druhej strane vediet ze doktorka ktora ta vysetruje nema taketo myslienky? Tu ide iba o to ze sa niecoho bojis a sama nevies coho. Na druhej strane moze byt niekedy doktor lepsi ako doktorka..

sinka

no,ja k muzovi nikdy nepojdem.mam v hlave nejaky blok a ten mi to nedovoli.dokonca sa na gynekol.muzov pozeram velmi zle a neviem preco.rozmyslam,ci som v minulosti nezazila nieco...co mi ich totalne zhnusilo,sprepacenim za vyraz.verim,ze ich pohnutky su cisto profesionalne,ale to len na pol mozgu.druha polka ich v mojej hlave stavia do velmi zleho svetla.a verte mi,rada by som to zmenit,ale nejde to,zial.

:-)

nedavno som bla prvykrat u gynekologa a skoro som odpadla. vyzeral totiz ako totaaalny uchyl :D ale ja neviem, nejako som neyslela na to, co robi, ale odpovedala na jeho otazky a myslela na to, co budem mat na obed. proste to ber tak, ze on sa na "tu cast" zeny pozera stokrat za den :-))