Bradavky nestoja

M 25

Matej, nevysmievam sa ani téme , ani autorke, ak si si nevšimol ...
tak prepáč, ked sa spýta niekto takú otázku ako tu dole katuš, nedá sa trošku pousmiať :D

nepoviem, keby to bol vážny problém, ale riešiť takéto veci?! prepáč, že mám zmysel pre humor :)

s Maccou je lepšie žiť, ty by si každého len ban-oval, ako si tu .. hmmm

Matej

M 25.. dôrazne ťa upozorňujem aby si krotila svoje vášne.. pretože v každej téme sa pomaly vysmievaš založenej téme respektíve autorke.. ešte raz nájdem nejaký podobný príspevok tak už upozorňovať nebudem.. ďakujem

katuš

ahojte. ja mam taku otazku. chcela by som, aby moje bradavky vzdy staly. da sa s tym nieco urobit? pretoze mne stoja len vtedy, ak sa vzrusim alebo ak mi je chladno. predpokladam, ze to je normalne, len predsa, rada by som vedela vas nazor. dakujem :)

polarka

pre: pomylenu
ver mi, ani nevies kolko ludi zas zavidi tebe. nie je nic krajsie ako stojace bradavky. na situaciu hladet netreba - ved chces byt ziadana a milovana predsa vzdy. stojace bradavky su ten najlepsi sposob ako to vyjadrit.

pre: jofi
nestoja, nevadi - urcite mas aj ine prednosti.

pomylena

no, normalne vam zavidim! to ja mam opacny problem, mne stoja stale, nielen pri sexe. proste ma nieco potesi, rozrusi... az sa za to hanbim, ked to je vidno a nie vzdy je to vhodne! :-(

vera

ja mam ten isty problem. lenze mojmu priatelovi to nevadi... a ked mi chce dokazat ze aj moje vedia stvrdnut tak zobere kocku ladu a tá robí zazraky...

neo

Cau Jofi.
Zatial som nemal s kym porovnavat ale mojej byvalej priatelke pri tom obvykle stvrdli. Lahni si na chrbat a nech sa tvoja priatelka po stvornozky postavi nad teba tak aby si jej ustami dosiahol na bradavky. Ked jej ich budes cmulat a olizovat mozes pouzit aj zuby (ale velmi jemne a s citom aby ju to nebolelo) Druhu ruku jej palcom vsun do muslicky a nesetri ju. Uvidis ze to zaberie.

gabia

myslim ze by sa jej mali postavit alebo stvrdnut.aspon trochu.mne sa zakazdym uz pri predohre.mozno je malo vzrusena.