EX priatelka

mimusa6

Aj ja mam vyborne vztahy so svojimi byvalymi a som s nimi celkom dobra kamaratka. S tym prvym sice uz nie, lebo jeho priatelka a teraz uz zena mu zakazala kontakt so mnou, aj ked uplne zbytocne, lebo nadej ze by medzi nami nieco mohlo byt je maximalne nerealna! Ja som sice ziarliva a urcite by som sa v opacnej situacii bala, no na druhej strane nedam dopustit na svojich kamaratov- byvalych a keby s tym mal priatel problem, asi by ma to dost hnevalo a kamosov by som sa vzdat nevedela. Viem, ze medzi nami viac nebude a tak sa bat nemusi.

lucinka8

len vzdy je lepsie prekontrolovat ten ich vztah...s byvalym sme boli stale v kontakte ako "kamarati" a stalo sa a ta jeho to velmi dobre tuší

dandy077

suhlasim, ze zeny maju komplikovanu povahu a naozaj si niekedy same odplasime partnera. A som s nim, lebo ho lubim.

madman

no, tak ak mas sama pocit, ze mu netreba verit, preco s nim este si?
odpust, ale pomaly ale iste viac chapem muzov ako zeny, pretoze si ich same odhaname a davame im dovody na neveru prave svojou prilis zenskou povahou a podozieravostou a neviem cim vsetkym ...
ak mas podozrenie na stretka, ktore su za ucelom niecoho viac, aj tak sa toho uz tazko niekedy zbavis a ak nie, je uuuplne normalne, ze chodi von s babami, tak isto, ako s chlapmi.

dandy077

madman, nie sme hlupe, ale nie vsetci muzi su rovnaki. Ak mas dobre vztahy s ex, tak fajn, ale moj si s nou dohaduje stretnutia. A to je asi nie normalne.A na voditku urcite nie je.

madman

boze zenske, ste take hlupe. tak ci tak sa vsetci mudeme podvazdat, ale naco robit sceny z blbosti. moj je dobry kamos so svojou ex. a ja s nou tiez.. a tiez mam nadmieru priatelske vztahy so svojim ex a nic sa nedeje .. drzte si ho veselo na voditku aj dalej a ujde vam skor, ako by mohol ...

lucinka8

nie je to normalne...vlastna skusenost...byvala priatelka sa skor ci neskor stane milenkou pretoze ta tuzba tam je aj napriek tomu ze uz nie su spolu a ze ma inu

dandy077

Povedal, ze netusil, ze mi to tak ublizuje. Ospravedlnil sa,ale stale s nou udrzuje kontakt, mam pocit, ze sa nevie od nej odputat.

no jo

ańi ja sm svojmu nezakazovala ale povedala som mu ze mi to vadi a uz sa s nou nestretava a co nato povedal ked sa dozvedel ze ti to vadi?