EX priatelka

mary5

aj ja sa stretávam zo svojim bývalym a on je zadaný, no tie stretnutia sú milenecké nie priateľské len tak pokecať. a pokial to hrá na náhodu a nehovorí ti to tak čo pred tebou skrýva?

silvikl

a nie,sama sa nestretavam s inymi chlapmi a ani moj priatel s inymi babami.ved by dostal.mne to vyslovene vadi,proste som taak a myslim,ze nie jedina!!

silvikl

ahoj madman,jasne,ze sa stretavame aj s inymi aj s opacnym pohlavim,ale tu ide o to,ze sa snou stretava sam,nie??

madman

boze silvikl a ty sa nestretavas so ziadnymi kamaratmi?? a tvoj chlap so ziadnymi kamaratkami??? ja si myslim, ze o to lahsie si clovek najde milenca/ku, o co menej ma kontaktu aj s inymi prislusnikmi ineho pohlavia. ludia prirodzene potrebuju prevetrat hlavu obcas a oddychnut si aj od partnera aspon hodinkou v spolocnosti niekoho ineho... hovorim o kamaratskej spolocnosti, je uplne jedno, ci je to s babou, alebo chlapom.
kamarati boli skor, ako partner a preto nema partner pravo obmedzovat cloveka v stretavani sa s nimi. skus ho poziadat, aby ste si niekedy vecer vyrazili, aj s nejakymi jeho kamaratmi a nech pozve aj tuto slecnu. aspon uvidis nazivo co je zac - a mozes to aj jemu odvovodnit presne takto, ze ziarlis a mozno by ti pomohlo stretnut ju ... ja mam s draheho ex teraz lepsi vztah ako on a to sme tiez na seba ziarlili, kedze sa s nou rozisiel koli mne ...

silvikl

urcite tie stretnutia nie su nevinne...ved ked raz spolu chodili,je jasne,ze ueste budu k sebe citit sympatie..len tak sa niekto niekomu neprestane pacit.

lucinka8

tak po tomto co si napisala je to jasne...dost pochybujem ze sa stretavaju ako kamarati hovorim ti to z vlastnej skusenosti

silvikl

predsa keby ta neviem ako miluje,nestretava sa s inymi a este aj napriek tomu,ze to vie,ze Ti to vadi! no tak to co je uz za vztah,preboha....

dandy077

dakujem za rozne nazory, iste je to tym, ze kazdy pripad je individualny a nase povahy rozne.problem je v tom, ze on si mysli, ze ja o ich dohodnutych stretnutiach neviem, ze ak sa stretnu, tak len nahodne.a ja to dusim v sebe...tymto jeho spravanim mam casto pocit, ze raz stane to, ze sa k nej vrati...