Problem TAM dole...

Príspevok v téme: Problem TAM dole...
kuukuulienka

Ahojte,mam taky mensi problem a neviem co s tym,vcera sme boli s priatelom a trosku sme maznali,boli prsteky ale este spolu nevedieme sexualny zivot.No problem nastal po tom,ked som isla na wc trosku ma to tam dole stipalo,aj druhykrat to bolo rovnake tak som si nato dala baby aviril :) heh a pomohlo,do vecera mi to preslo uz nic nestipe ale na dotyk to tam mam dost citlive a mozno aj trosku bolestive o co moze ist?Mam to len podrazdene alebo??Co s tym mozem robit?O 2 dni idem k moru a chcem byt v pohode co najskor.Som vdacna za kazdy nazor aj radu. Papiq

analka

chcela by som skusit analny sex,ale pocula som ze pred nim by sa nemalo jest alebo nieco podobne,ako to vlastne je????????

kuukuulienka

DESmodka si strasne zlata dakujem :) a fakt dufam ze mas pravdu a nic to nieje a do dovolenky sa to upravi ved v piatok uz letiim a nerada by som sa tam trapila s tymto este :( a urcite nabuduce uz budeme opatrnejsi ak to naozaj je len z toho a prejde mi to :) naozaj Ti velmi dakujem :*

DESmodka

no tak to budes ma z toho jasenia... mozno silnejsie pritlacil ani o tom nevies... neboj to bude dobre... na dovolenke nebudes vediet ze ti nieco je a ked prides dom tak uz budes fit... len musis na take veci davat bacha...

kuukuulienka

DESmodka heh tak si ma teraz postrasila s tym morom,toho sa bojim ze ma to tam bude velmi stipat v tej slanej vode a vies ide oto ze mna to tam uz nestipe len ako mam male pysky tak z vnutornej strany ma velmi boli vsetko tam :( :(

DESmodka

a stale ta to tam stipe??? tak skus ten cajovnik... a neumyvaj sa tam dole mydlom... to more to napravi... ja som mavala mykozu a ked sme boli pri mori tak ma tam strasne vystipalo az som sa do vody bala ist... ale teraz je uz vsetko v poriadku...

kuukuulienka

DESmodka tak dakujem ze si ma upokojila aspon trosku, na tu mykozu to nevyzera podla toho co si pisala takze to mam teraz nechat len tak alebo? je to uz od vcera rana tak preto sa bojim uz :(

DESmodka

a ked ides k moru, tak tam ta to more urctite poriadne vystipe... to mas ako dezinfekciu... ale ked si ok, tak to bude v pohode

DESmodka

jasne ze to nebude nic vazne... len si nato davaj pozor... mozte byt divoky ale opatrne :)... a ked by to bola ta mykoza tak by ta tam aj svrbelo, scervenane to bolo, mozno nejeke pupaciky a mala by si taky biely tvarohovy vytok a pomaha nato cajovnikovy olej, canesten krem... ale podla mna to bude z tej divociny :)