Nafucane brucho a nechutenstvo

Príspevok v téme: Nafucane brucho a nechutenstvo
kacenka

Mam problem- ked cokolvek zjem, strasne sa nafuknem, pritom nejem naraz vela ale menej a castejsie, jem zdravo, polystyreny namiesto chleba(mam celiakiu), vela ovocia a zeleniny. Mam sedave zamestnanie, ale po praci sa hybem. Neviete mi pomoct- som stihla ale to brucho vyzera ako v 5. mesiaci tehot. Prosim, pomoze kazda dobra rada...Kacka

katarína

ahojte, nafuknuté brucho ma trápilo cele roky s prisernymi kolikami,espumisam nezaberal dostatocne, zacala som uzivat probiotikum - lactobacily stoja 280sk ktore som kupila v lekarni, jedna tableta denne, k tomu pravidelne aspon jeden krat denne caj z medovky alebo feniklu alebo z harmanceka, moje problemy zmizli, mozem jest cokolvek.Katarína

kika222222222222

kacenka,aj ja mam ten isty problem.... no myslim si ze to ma skoro kazda zena.... ale pijem acidko,pomaha....

zofia

to možu byť kvasinky, mrkni na internet, tam o tom najdes viac, ale priznaky su nafuknute brucho, plynatosť, pocit nad=úvania, znižená koncentrácia, malátnosť a podobne

dyna

proti plynateniu čriev je výborný ESPUMISAN, liek, ktorý sa dá kúpiť v lekárni, je veľmi dobrý, veľmi účinný. Vzhľadom na celiakiu sa však informuj v lekárni na vhodnosť použitia u Teba.ahoj