Zapal? Alebo....

Príspevok v téme: Zapal? Alebo....
alexandra.

Ahojte.Takze od piatka mam bolesti pri moceni,nieje to az take hrozne,len trochu pri konci o reze.Pred tromi mesiacmi som mala poriadny zapal mocovych ciest aj s krvou v moci,oproti tomu je toto terz nic.Takze kupila som si uroval manosa,zda sa ze pomohol,no stale som mala neprijemny pocit tak som dnes zasla za lekarkou aj s mocom.Ta mi v nou vsak nezistila ni,bielkoviny ani krv tam nieje,takze mi nedala ziadne lieky a poslala domov.ale ja stale citim ze nieco nieje v poriadku..tak mohli by ste mi poradit co to moze byt?lebo ja uz som zufala.dakujem

RNG

alexandra, asi nie. Ale mozes sa obratit napr na moje obchody-pozri reklamu na pravom boku, Doplnky vyzivy(RNG)
Niektore lekarne drzia Citrovital, ale to je ovela slabsi prostriedok ako GSE, tak isto vyrobeny zo semien grapefruitu.

alexandra.

No ja tiez pijem denne asi 2 litre cistej vody neperlivej plus nejaky ten urologicky cajik.Sice citim zlepsenie oproti tomu piatku ale stale ma to trapi..Bagetka a ty to mas stale cely ten polrok alebo raz sa to na chvilu zlapsilo,prestalo a potom zase zacalo?

bagetka

Alexandra, ja mam podobny problem vyse pol roka. Pitny rezim mam velmi dobry, denne okrem vody pijem 2 litre urologickeho caju. Vyskusala som uz vsetky dostupne prostriedky, aj liecby lekarmi. Zlepsenie zatial nenastalo. Ked pies, ze zufala, viem, co tym myslis.

radana

Alexandra,my sme mali tento isty problem s malym,ze plakal,ze ho stipe,ked mocil a moc mal v poriadku.Lekarka povedala,ze ma vela,vela pit a vysvetlila mi to laicky asi takto-Tym,ze je teplo a maly nelial do seba tekutiny,tak sa mu v moci vytvarali krystaliky-proste moc mal ako keby hustejsi a to mu potom sposobovalo,ze ho pri moceni stipalo.Zacala som do neho liat viacej tekutin,preventivne som mu kupila urinal a problem sa vyriesil.Doktorka mala pravdu :D