Slaba menstruacia

Príspevok v téme: Slaba menstruacia
keksik

Ahojte, beriem HAK uz vyse 2 rokov a som presna ako hodinky. Padne sest hodin a uz do seba hadzem tabletku. Dokonca aj partner sa o mna nespravi, vzdy ho vytahuje (aj ked mozno nieco vo mne ostane). Ale teraz ma trapi, ze mam nejaku slabsiu menstruaciu. Mam ju treti den, vcera bola trochu silnejsia ale dnes nic moc...len taka slabsia. Tak sa bojim ci nieco nie je v poriadku, ci nemozem byt v tom. Pocula som, ze zeny menzesuju aj ked su tehotne este nejaky ten mesiac. Prosim poradte mi, dakujem vam pekne.

dfrt

ja som mavala vzdy slabu intimky mi stacili tie som pouzivala ktore ani nejsu urcene na menzes..a co ?ne kazda zena musi mat menzes silny a dlhy..ja mam kratky tak 3-4 dni a ani ne silny..raz je slabsi raz silnejsi

mendy

No ja neviem či je to normalne ale mam taky problem že mam 15 rokov menstruaciu mam 1 rok ale mam ju velmi slabu pouzijem na den najviac 2 vlozky .Je to normalne treba navstivit gynekologa.PORADTE.PREOSIM.

drobcekx

ajojte..mam taky problemik...ked mi skonci menstruacia precom je straaasne slaba a trva asi dva tyzdne tak sa mi asi o dva dni naspat ukaze krv a boli ma brusko...mamka to chce riesit cez gynekologa ale ja sa bojim..co mam robit?...je to v poriadku a su to len hormony alebo??...pls poradte mi...:((

suge

toki, nevies o co prichadzas:) Inak co sa tyka tej poznamky, ze zeny menstruuju este nejaky ten mesiac po tom ako otehotneju, nie je to pravidlo, no je tu jeden zadrhel. Ked sa totiz zarodok zahniezduje do maternice, je to dost agresivny proces, takze moze unikat nejaka ta krv. Problem je v tom, ze sa to zvycajne deje v tom case, kedy zena bezne menstruuje a kedze to vyzera ako slaby menzes, babenka je v pohode a pritom je uz tehotna. No a vela (prakticky) vsetko robia hormony, kazda sme ina...

keksik

Eviak dietu som nedrzala, ale je pravda ze som trochu schudla a aj nejaky stres tu bol...praca:( Hadam sa to da do poriadku a nebude to nic vazne.

monis

U mna to bolo podobne, nakoniec sa nezistila pricina. Pravdepodobnost otehotnenia je minimalna, ale sprav si radsej test, resp. skoc k lekarovi.