mam mykozu

Príspevok v téme: mam mykozu
lilaaa

Ahojte,poradite mi prosim?Zrejme som dostala mykozu,tam dole ma to svrbí,je to červene ale vytok nieje nejaky nezvyčajny.No ale problem je že nemožem isť za svojou doktorkou lebo ma dovolenku a ja idem o tyždeň k moru.Tak poradite mi ktore pripravky su najučinnejšie, mate s nimi dobre skusenosti a volne predajne v lekarni?A ešte že tu mykozu mam asi z antibiotik..ďakujem

mira

Morská voda ti prospeje, svojimi minerálmi a pH lieči kožné problémy spôsobené mikroorganizmami.
Dobré je po kúpaní mokré plavky vymeniť za suché.
Ak sa pritom nebudeš napchávať sladkosťami a preháňať ovocie.

41654068146515

vyplachy z tantum rosalgin,naozaj vynikajue pomaha,neviem si ho vynachvalit,vsak pouzivat iba tyzden.ze vraj je dobra aj mast canesten a tabletky...jedna,tri alebo 6dnova liecba.mozes si vybrat.

lenulik:)

ja som zo silnych antibitoik dostala posvove plesne a lekarka mi predpisala nejake cipky ale boli na recept.mozno by si mala rovno zajst do lekarne a vysvetlit ze nemas moznost ist k lekarke lebo tu nie je nech ti poradia nieco dobre nato.takto je to tazko asi povedat.ale urob to co najskor.aj v lekarni ti velmi dobre poradia.alebo zajdi k obvodnej lekarke a povedz jej aky mas problem urcite ti bude vediet predpisat nieco dobre