mame sa nepaci moj priatel...=(

Príspevok v téme: mame sa nepaci moj priatel...=(
sweet

zdravim ludkovia...možno že to nepatri tu,ale rada by som pocula nejake rozumne nazory=)ide o to,ze chodim cca 4 mesiace s mojim priatelom,no doma ho velmi nemaju radi...mama nie je nadsena ked s nim idem von a jedine co ju zaujima je ze kedy pridem=(....a to mam 19 rokov a on takisto!!!dost sa preto hadame,lebo podla jej on nie je pre mna,nepaci sa jej ako vyzera a pod.Dost sa preto hadame a uz som na nu dost alergicka a netyka sa to len toho,ale toto ma najviac trapi=(...ma s tym niekto pod skusenosti?

tina31

sweet:Ja som mala tiez taky problem,ale ja som od svojho nepopustila a nakoniec rodicom nic nezostalo len zvyknut si na neho,ked ho mas naozaj rada tak nezalezi na tom co si o nom druhy myslia ved nikto nie je dokonaly,nezalezi kto ako vyzera ale ake ma srdce !!!To je podstatne!!!

sweet

urcite sa s nim nerozidem pre nu...trosku pochopenia by nezaskodilo....ved som dospely clovek=(....ja tomu nerozumiem...clovek musi klamat aby sa niekde dostal...lebo ona by bola najradsej keby som bola doma

moniqa87

aha, tak mozno si mysli, ze ta nejak v zlom ovplyvni, len si daj pozor aby ste sa nakoniec kvoli nej aj nerozisli, drzim ti palce

sweet

ako ked niekedy po mna pride tak jemu nic nepovie to len mne potom=(....neviem preco sa jej nepaci,oco je na tom trocha lepsie...hlavne sa jej nepaci jeho vyzor,ma vlastny styl,troska dlhsie vlasy a tak..aa tak zvycajne zacne s tym ze sa mam radsej sustredit na skolu ako na chalanov ale predtym co som mala priatela tak ten sa jej pacil cuuudo...a este aj ich porovnava niekedy,na nervy mi to ide=(...uz chcem ist na vysku aby som mala pokoj...aa nie je rozvedena

sogy

mm u mna to vjedlo az k rozchodu.. ale ak sa mate radi, tak to vydrzite a mozno si ho neskor oblubja ked ho spoznaju.. ae je to velka prekazka