Venušine guličky..

marfuška anjelik

Ja som z nich tiež sklamaná...trochu vzrušenia pri zavádzaní,pri myšlienke,že ich mám...ale to je všetko...inak necítim nič. Neviem...ale mám ich len tri dni...

ira

jajajka - tebe asi nejaka gula ozaj udrela na mozog ked sa pytas ci gulicky zavedene do posvy udieraju na klitoris.. a ak si decko a netusis ani kde je klitoris tak aspon nebud drza a nesnaz sa byt extra vtipna... dik a pekny den

ira

hej, je to na to, aby si si mohla uzivat aj pri chodzi :) su aj take co maju vrubkovany povrch alebo su s vibratorom.. tie maju aj ovladanie a rozne urovne vibracie.. :)ale to si nejak neviem predstavit ze by som chodila po ulici a v ruke mala daky ruzovy ovladac a .... :)

ira

ved veusine gulicky maju efekt iba pri pohybe.. su to 2 gulicky o velkosti zvacsa 3,5 cm a v kazdej z nich je este 1 mala kovova gulicka ktora pri pohyboch naraza na tu vacsiu a tym vznikaju vibracie v posve..

what?

Pockajte, vy s tym chodite, resp.tancujete a tak? A na co to je potom vobec? Ja som myslela ze to si tam kocka supne, nieco s tym porobi, dostane orgazmus a vytiahne :-D...Ale takto nechapem. Chodit s tym? To pocas chodze na ulici dostane orgazmus alebo co? Alebo na co to potom sluzi?!