Venušine guličky..

ashly

Ahojte:) no ja sa pridám k téme pretože ajja som dostala od priatela guličky:).. no najrpv som si myslela ze to nič nebude no je to velmi fajné no zatím som ich mala len raz ale určite ich chcem vyskúšať pri nejakej innej činnosti ako chôdzi a tak:) tak poradte ako si ich lepšie zaviesť alebo čo pri tom robiť aby to vzrušenie bolo väčšie:)Diky
PS: tie čo to ešte nemajú kúpte si:)

keka

ano je to pravda, su prevencia proti neskorsej inkontinencii moca a na posilnenie svalstva takze nie len pre rozkos :)

ira

mila jajajka

tvoje deviantne sexualne tuzby tu nikoho nezaujimaju ,, praktizuj si ich kolko chces doma strkaj si tam trebars aj koliky ked dolames stolicky ale tu sa o Tvoje uchylky nikto nezaujima... si trapna

marfuška anjelik

Tá rozprávková postavička sa páči inak aj mne...ale k veci. Mám také tie nie najlacnejšie,sú na dotyk také ako zamat,čierne,neviem ako ich opísať,no nie také s výčnelkami,hladké. Mala som ich zatiaľ len dvakrát,tak idem skúšať.Inak som rada tejto téme,lebo po tých dvoch noseniach som tak trochu sklamaná,čakala som od toho viac,tak uvidím,či budú aj iné názory.Hlavne,ako ich zaviesť...či hlboko,či plytšie..neviem

ira

marfuška anjelik - ty si moja oblubena rozpravkova postava :)
inak ake si si kupila ? btw. mozno si si ich nezaviedla spravne... ja sice zatial ziadne nemam ale budem.. :)
mozno ich treba dat hlbsie do oblasti bodu G aj ked vo vzpriamenej polohe sa tam asi dlho neudrzia..
jajajka a co sa tyka teba.. ak si frigidna ok lutujeme ta, ale komplexy z toho si ries niekde inde... dik

jmarfuška anjelik

Jajajka,teraz neviem,o čo Ti ide v tých Tvojich odpovediach. Cítiť z nich zlo,alebo neviem,ako to nazvať...komplex??!! Toto bola normálna otázka,nie detinská. Ak nemáš skúsenosti,ak sa Ti takéto niečo nepáči,tak nebuď k iným zlá,neodpovedaj. Ak to nevieš,guličky nie sú len vyslovene erotickou pomôckou na vzrušovanie,ale sú dobré aj na precvičenie poševného svalstva.V neskoršom veku napr. proti nežiadúcemu unikaniu moču.

motylikk

moja kamoska nosi aj vonku motylika co vybruje.Vo vacku ma ovladac a pridava si.Alebo je to muslicka?No neviem presne.