Biovitálny kolagén

stanka7

s tymto onkretne nemam skusenost, ale brala som amitamin® Collagen System a mala som pocit ze sa mi zjemnili vrasky

ela_g1

ten nový kozmeticky výrobok ešte nepoznám, ja mám vrásky, ale viem, že možno mi už nikdy nezmniznú :))) len aspon zmierni, spevní pokožku kolagen a aj vlasy :) bola som pri doktorke ktorá mi odporučila vyzivovať kolagen z vnutra, takže ho piť/jesť .. najlepšie je nejaký vývar z kostí .. len to nie je dostatok , teraz slovenská firma na slovensku powerlogy, má v eshope čistý kolagen bez laktozy a moje vlasy sa zlepšili .. ale treba vyskušať a kaýdému vyhovuje niečo iné :) kuujem tu powerlogy.com

RNG

Kolagen ma molekulu prilis velku na prienik kozou. Preto sa dava v injekciach-vstrekuje pod kozu.
Kremy, ktore tvrdia ze maju kolagen, maju len fragmenty z neho, inac by nemohli prestupovat cez kozu.
Na budovanie kolagenu pomaha konzumacia mukosacharidov, zelatiny, vitamin C a niektore aminokyseliny(l-argi,, ornitin, cystein)
Vyborna forma vitaminu C na kozu je tukorozpustny ester C palmitat.

maťka

Ahojte. som poradkyňa pre vonkajšiu výživu a teda pre koozmetiku (nie dekoratívnu). Môj názor je, že kolagén by ste nemali v žiadnom prípade používať. Súhlasím s tým, že má vynikajúce výsledky, ale iba na začiatku. čo sa tým myslí? No asi len toľko, že po roku môžete vyzerať ako babka. Nie je vhodný z toho dôvodu, že vaša pleť si odvykne vytvárať vlastný kolagén, čo môže mať za následok veľmi škaredú a neprirodzenú pleť. Skôr by som odporučila kozmetiku, ktorá podporuje vytváranie vlastného kolagénu.
Viac info na : vonkajsiavyziva@centrum.sk

jatyon

ale, ale, Jozef,
ved Ty to distribuujes.
uz v lete si o tom pisal na lady.sk.
nepytaj sa, ved Ty sam by si mal najlepsie vediet, kto s tym ma skusenosti.
Komu si to uz predal ...
(mokry a gitka su tvoji kamosi?)