Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Tabletka PO....

Kvety zla

ziadna antikoncepcia nie je 100 percentna, a escapelle je napriklad menej spolahliva nez HAK ktoru beries pravidelne. je mi ale luto ze ta escapelle takto sklamala. uz vies co budes robit? v kazdom pripade drzim palce.

zuk

orchidejka takže sono potvrdilo gestačný vak 4mm to je cca 5t. super...
Escapelle určite nedoporučujem ak máte ovulku ne ni 100% už sa len asi modliť aby to odišlo samé...

orchidejka

zuk zeby si bola tehotna aj napriek escapelle? uf - daj potom prosim ta vediet co ti povedia zajtra na sone.. to ze ti meska menzes je normalne, lebo escapelle je komplex neskutocneho mnozstva hormonov, ktore ti tak rozhadzu cely cyklus ze sa bude z toho spamatavat aj pol roka

zuk

Takže aj nám sa stala nehoda 22.12.12 hneď na druhý deň som si kúpila tabletku Escapelle lebo som zistila že mám plodné dni, 5.1.13 som mala dostať krámy pravdaže neprišli a už aj test potvrdil dve // aj HCG z krvi v utorok nebolo na sone vidieť nič idem teraz 11.1. tak dúfam že tam nič nebude :-(

majalala2013

Ja osobne som použila núdzovku dva razy s prestávkou pol roka. Prestala som brať hormonálku po 7. rokoch a trochu som zabudla, že sa môže stať všeličo. Našťastie, to všeličo sa nestalo, ale varujem vás ženy, sú chlapi, ktorí vás môžu zbytočne ovplyvniť zlým smerom. Strašia ženy, zneisťujú ich, nadávajú keď si žena vezme tabletku po... nepočúvajte ich, robte veci, tak ako ich cítite vy, čo je správne.

bella12

Escapelle je prakticky potratovou tabletkou. Ak sa užije v predovulačnom období, môže zabrániť ovulácii, inak zabraňuje uhniezdeniu už oplodneného vajíčka vo výstelke maternice, čiže má skorý abortívny účinok.

Oplodnené ľudské vajíčko obsahuje úplnú informáciu o novom jedinečnom človeku, ktorý sa rozvíja a ktorý nikdy predtým neexistoval a ani nikdy potom už existovať nebude.

To, čo sa deje v ženskom tele po oplodnení vajíčka spermiou je skutočný zázrak - zázrak nového života. Ak s ním mladí ľudia pri sexuálnom spolužití nepočítajú a nie sú ochotní ho prijať, nemali by sexuálne žiť.

shis

Ahojte, dnes sa nam s priatelom stala nehoda - pukol kondom, zistili sme to tesne pred ejakulaciou, teda neejakuloval do mna....
dnes je 16. den mojho cyklu...
asi mam uzit escapelle, vsak?
dakujem za odpovede