Tabletka PO....

do_kybla

Preco by nemohla uzivit tri deti preboha ??? Peniaze nie su vsetko a jej dvom detom urcite viac prospeje surodenec navyse, ako drahe hracky.

Kvety zla

moja mama vzdy hovorievala - kde sa uzivia dve deti, uzivi sa aj tretie.
ale samozrejme je to len a len na rozhodnuti zeny.
zuk - "same" to uz neodide... jedine ak dufas v spontanny potrat ale to je mala pravdepodobnost, o to mensia ze si vynosila 2 deti. cize ak si babatko neplanujes nechat tak jedine interrupcia, pripadne adopcia.
inac, pre buducnost - ked uz babatka mat nechcete s manzelom/partnerom, nepremyslali ste o vazektomii alebo sterilizacii?

mellisa

Ja len, že to tak vyznelo ako by si ju podporovala, veď máte dve, čo už s tretím. Práve preto, že sú manželia a nie nejaký adolescenti by mali myslieť dopredu, keď skáču do postele.

Lulita

mellisa - nehuckam, sama by si ho nenechala, len som napisala, ze tabletka po, ked je uz vajicko uhniezdene nefunguje, kazdy pozna svoje moznosti...ci vie uzivit, ci nie atd. ona sa ako dospela zena rozhodne sama s partnerom, urcite nie podla fora, ked uz

mellisa

Moja príbuzná z rodiny, tiež otehotnela neplánovane, keď mala už 6 mesačné dievčatko a teraz má dve utešené dievčatká- školáčky a neľutuje.

Iba Katka

Mellisa nikto ju nehúcka, sama napísala, že keďže má už 2 deti, tak je to asi jasné. A aj keby nemala žiadne, je to jej vec

mellisa

No Lulita, ty ju načo huckáš? Aký prúser, že 3 deti, veď, čo zvládnu aj tretie. To dieťa zato nemôže, že ona s mužom si nedava pozor a nemyslí na prevenciu!

Lulita

zuk - tak to je fakt pruser 3 deti, musite davat vacsi pozor, mozno to skonci same a mozno nie, tabletka po by mala tak ucinkovat, ze zabrani oplodnemu vajicku sa usadit, tvoje uz usadene je, takze asi interupcia :(

zuk

Keďže mám 2 krásne a zdravé deti a najmladší má iba 8 mesiacov tak je rozhodnuté, ale ešte 2 t. asi počkám čo spraví príroda alebo osud?

Lulita

kks to sidobre polodna, ked na prvy sup, no co uz :( bud si nechas dieta, alebo nie, ale dobre si to rozmysli, ak si po 20tke na potrat nechod