LOREAL materska kasicka

sonka

katushkaa:)... ja mám tiež szché a poškod. vlasy. Použ. teraz doliva, ale sa mi nezdá. Aké som mala? neviem presne, myslím, že ten naj sa volá panntene a je od dr. muller alebo tak nejak. Je tých šamp. viac, na rôzne druhy vlasov i na zničené, mala som proti vypadávaniu a bold skvelý.

katushkaa:)

sonka....a ake pouzivas...ja som vyskusala uz x samponov..ale neviem najst ten pravy..z lekarne som mala tu d´oliva ci jak sa to pise:) a od schwarckopf na zvacsenie objemu...ale to bolo pekne odveci lebo ja mam suche a akoby poskodene..kadernik mi poradil hydratovanie vlasov..teda ja ich mam zdrave ale potrebuju vela hydratovat a prave taky nejaky sampon potrebujem ale neviem taky najst...ty mas aky typ vlaskov?:)

katushkaa:)

no moya myslim ze za vyskusanie a vlastnu skusenost ,,nic" nedas ale mne absolutne nesadol..ano mala som sice jemnejsie vlasy ale za 2-3 dni mystne, kde mne normalne vydrzia 5dni..teda na 5.vecer umyvam.taze tak ...no neodporucam z vlastnej skusenosti ale ako uz pisali ,,koolegyne" predomnou:)) kazdemu sadne inac

piper

mam ho a naozaj po prvom umyti som citila rozdiel, no vazne :)) fakt odporucam aj moja kamoska si ho dnes sla kupit, tak uvidim ako zabera jej xP