epilepsia.

Príspevok v téme: epilepsia.
skala

čaute. mam niečo podobne ako epilepsia,spadnem a hadže zomnou ale som pri plnom vedomi. za den to mam niekedy aj 30 krat. bojujem stou chorobou už 21 rokou,tabletky beriem ako cukriky a nič nepomaha. prešiel som hromadu nemocnic a aj ludovich liečitelov a tiež nič. kto ma niečo podobne podelte sa o to. dufam že sa niekto ozve.

Zz_uzankaA

Ahoj skala.. ja mam tiez epilepsiu..mam ju uz rok.. do kopy som mala 2 zachvaty berem anti epileptika.,, len ja som si moje zachvaty ..da sa povedat zapricinila sama. prvyy. zacghvat co som dostala ...to som bola prepracovana, bola som dlho na pc, malo tekutin v tele..Druhy zachvat som si zase vyvolala ...vecer som si odlakovavala nechty v detskej nevyvetrala som a raano som dostala.. A zaujimavee je ze vzdy pred zachvatom mam akokeby tiky v hornej a dolnej koncatine.. ako keby zablesky alebo nieco take..

radana

Andrej,ale problem moze byt v tom,ze skala neni registrovany a nebude moct prispiet do svojej temy,jedine ze by sa zaregisroval? Hm?

radana

Beries aj nejake antiepileptika?Moj syn berie Timonil a Convulex.Ale boli casy,ked bral aj 14 antiepileptik a nie a nie ho nastavit..

skala

čau. AJ JA SOM BOL V BRATISLAVE NA KRAMAROCH ,ROBILI MI VYšETRENIA ALE Už NEVIEM AKY BOL VYSLEDOK. ALE BOLO MI DOBRE NA ISTY čAS. DOKTORKA MI POVEDALA žE KET SKUSIM FAJčIT A PIT TAK TO BUDE ZLE. A SKUSIL SOM S PARTIOV A BOLO ZLE. PIT NEPIJEM TO SOM SKUSIL RAZ A FAJčIT SOM PRESTAL Až TERAZ. 7 MESIACOV NEFAJčIM A FAKT VYDIM ZMENY, JE MI LEPšIE. A DIK ZA TU ADRESU BOL SOM POZRIET. DUFAM žE RAZ SA Z TOHO DOSTANEM.

radana

skala,my sme chodili dost dlho na neurologiu do Kosic a ked sme pochopili,ze v Kosiciach nas stale len presuvali medzi oddeleniami a epi malemu neriesili,posunuli sme sa do Bratislavy a tam nam pomohli.Tam nam porobili vsetky vysetrenia a kedze sa maly tazko nastavoval,skusali vsetky antiepileptika do radu,rozne kombinacie..Sice to nejaky cas trvalo,ale podarilo sa..Robili ti vsetky vysetrenia a zistili ti,z coho to mas?

joni_

to mas teda uz hodne od malicka a stale tak zle? no nezufaj, chce to len najst trpezliveho doktora ktory bude dovtedy skusat kym nenajde spravnu kombinaciu liekov, skus na tom fore pre epileptikov, mozno ti tam niekoho poradia ja sa v tych koncinach na vychode nevyznam
epilepsia ma velmi vela podob, aj moja sestra je vzdy pri vedomi, akurat nemoze dychat a ma krce v rukach a nohach, alebo ma len take male krce v ruke a nohe ale nepretrzite aj niekolko hodin, poznam ludi co maju take zachvaty ze trebars stratia orientaciu - ziadne krce, odpadavanie ale nevedia kde su... alebo je spusta inych typov zachvatov

radana

Netreba sa vzdavat,aj mojho syna prepustali z nemocnice,ze mu niet pomoci a nakoniec sa nam ho podarilo nastavit na liecbu.A to sme vystriedali tiez vela lekarov a nemocnic...Drzim palce..Skus www.sinalgis.sk je to aj pre deti aj pre dospelych..