AA kozmetika

sydney

pouzivam makeup,a je to nieco fantasticke! vyskusala som uz toho tolko,ale vsetko mi len drazdilo plet.tento makeup nedrazdi,perfektne sa rozotiera,drzi,a jemne hydratuje,takze vsetkym,co maju extra citlivu plet vravim - kupte si makeup AA (navyse stoji len 165sk,tak pohoda) :)

levicaaaaa

soffa: díky za odpoveď ohľadne ceny a potešili ma aj pripojené vlastné skúsenosti, ja by som rada vyskúšala nejaký krém... najviac by mi vyhovoval asi ten 20+ a hydratačný a vyvažujúci na normál. a zmiešanú pleť...

len sa chcem spýtať, či nevieš, že či v lekárňach dávajú aj vzorky... ja zajtra určite do lekárne skočím sa na vzorku popýtať, ale tak či náhodou nevieš, či majú...

soffa

kozmetiku AA pouzivam rok a pol a som s nou max spokojna.kupil mi ju priatel,ktori to dostal odporucanie od kolegyn.oni tuto kozmetiku pouzivaju v zdravotnictve.aa znamena ze je to antiAlergicka kozmetika.dostat ju v lekarnach.kremy stoja priblizne 10eur.su rozne,podla veku,od 20,30 a viac.na rozne druhy pleti,ako hydratacne,zmatnujuce,mam ich vyskusane su fakt super

levicaaaaa

prosím vás, vedel by mi niekto napísať aspon orientačnú cenu krémov AA cosmetics? mala by som konkrétne záujem o tento krém www.kosmetykiaa.pl

Ďakujem vopred za aspon nejakú orientačnú cenu...