AA kozmetika

levicaaaaa

sandra30: tak ten čo som ja vyskúšala /hydratačný a normalizujúci na normal. a zmiešanú pleť/ tena ž takú krásnu vôňu nemal.. ale inak, tento krém ani nevidím na tej stránke čo si sem dala

mimus221

sandra:mám 30r. a par vrások aj tak myslís ze mi stačí ten druhy? ozaj a ten odtien nevies aky?

Mala z vas niektorá aj to protivráskové serum? je dobre?

sandra30

levicaaaaa: krémy AAprestige majú krásnu vôňu a sú fakt kvalitné.
mimus221: a ja mám mastnú pleť a póry, používam AA MATT, sú fakt dobreee.
Mejkap: myslím, že protivráskový je pre staršie. Ten druhý je fajn.

mimus221

baby a ktorý mejkap je dobry? ten protivráskový alebo ten druhy? a neviete poradit vhodný odtien? lebo ja pouz. z iných mejkapov natural odtien a tu sú med a kost a ktovieco.

levicaaaaa

kočky, bola som si v lekárni po vzorku krému, krém bol fajn, len ma odrádza tá "vôňa"...taká sterilná mi príde...to tak "voňajú" všetky krémy od nich ?

mimus221

sandra30:konecne nejaká zrozumitelna stranka. dakujem ti za nu. lebo po polsky ani mak nerozumiem.

A fakt dto učinkuje aj na vrásky? A najma by som potrebovala zmenšit póry. dufam ze nevyhodím prachy do vzduchu

levicaaaaa

alexa, čo sa urážaš??? nie, podľa môjho dnešného zistenia to nemajú vo všetkých lekárňach, ale stačilo dvihnúť zadok a ísť to zistiť...

soffa

ahoj..levicaaaa,neviem ci maju vzorky mne to kupil priatel na odporucanie kolegyn ktore robia lymfodrenaze ze je velmi dobra,a je fakt super.som spokojna a to som uz vyskusala aj Vischy,ktora mi vobec nesedi.rada som pomohla