Tumor marker?

Príspevok v téme: Tumor marker?
janamak

Prosim Vas....ak mate skusenost, podelte sa. Dostala som menzes o tyzden skor. v treti den krvacania prisli poriadne bolesti. Musim povedat ze vzdy som mala nepravidelnu menstruaciu a bolestivu. No teraz to trvalo o cca 4 dni dlhsie. Gynekolog pozrel maternicu usg a povedal ze je to myom. Dal mi urobit test / tumor marker. CA 125 mam 95 U/ml a to je vraj velmi zle. Sedimentacia 10/20 a krvny obraz normalny. Brucho neprehmatal a gynekologicky ma tiez nevysetril aj ked uz nekrvacam. Absolutne neviem co ten tumor marker znamena????To akoze mam rakovinu? Neviete mi niekto nahodou precistit hlavu? On ma poslal na onkologiu. V utorok tam idem.

RNG

Cysty, tumory, myomy atd su smetiska tela, ktore sa daju vycistit enzymatickym cistenim.T
j enzymi na prazdny zaludok hodinu pred jedlom. Tiez extra jod pomoze vytvorit vlastne telesne enzymi.
Indonal pomaha proti moznosti zvhnutia sa poskodenych buniek na rakovinne.
Tak isto selen, silne antioxidanty, betaglukany atd. Pozri do temy B-17. Mnohe zo spomenutych protirakovinnych su zaroven preventativne.To sa tyka aj spomenutych diet v "desatore"
.....
Myom naviac je hormonalne zavisly, takze by ti pomohlo zvysit hladinu progesteronu v tele(progesteronovy krem, tj naozajstny progesteron, nie chemicke nahrazky, tiez yam, pupalka damiana, Dong Quai)
Nenechaj sa vystrasit do bratia chemikalii alebo operacii
Daj moznost enzymom precistit telo, aby ti zapalove procesy v tele prestali.
Silne protizapalovy je curcumin(turmeric) dumbier a quercitin.

aljoska

tumor marker neznamená,že máš hned nejaký nádor.Markery bývajú zvýšené pri zápalových ochoreniach.Písala si,že máš myom,aj vtedy bývajú markery zvýšené.Skús si kúpiť Indonal,výživový doplnok a kolegyna má dobré skúsenosti s pitím zeleného čaju.

janamak

to ethel
dakujem ti za reakciu :) snazim sa nebat sa...tak si vravim, krv dobra, sedimentacia tiez viacmenej...nemozem byt smrtelne chora...to su zavery laika, ktory sa snazi nepodlahnut panike :)

.......

tumor marker znamena ze mas nador, ale neviem ci zhubny alebo nezhubny, to asi zistia na tej onkologii, nemam s tym osobne skusenosti, ja som mal TU markery negat. tak dalej nieviem poradit :(