Je to normlane??

Rika89

no jasne zmen ho mala ti alebo mal spravit krvne testy a pecenove a tak aby vedeli aka antikoncepcia ti bude najlepsia!budu vediet ktora ti skodi a ktora nie

Ucitel

eee určite áno zmeň ho a tabl. by som nebral až po kompletnom vyšetrení ktoré Ti urobí iný ginekológ tie potom ber.
tinusska -zákon Ti nezabráni kompikáciam ani otrhotneniu a nevylieči chroby..

kikulka

tinusska to fakt???To čo je za blbost???Ja som si dávala predpísat HAK asi pred 3,5 roka a vtedy mi doktor porobil všetky vyšetrenia a aj teraz raz do roka to kontroluje....tak som zvedava,v oktobri idem na preventivku,tak uvidim,či mi vezme krv a vyšetrí ma

tinusska

je to normalne... od zaciatku noveho roka maju zakon, na zaklade kt. nie je nutne brat krv a spravit vysetrenia. takze z toho vypliva.... baby sme v riti, ked sa nam poseru organy, povedia jej chyba, nemala to zrat a pritom to tak propaguju.... su vsak lekary, kt. aj tak beru krv vzdy.... takze treba zistovat cez kamaratky a pod...

kikulka

ja by som to určite urobila a novemu gynekologovi povedz,že si dostala HAK bez akychkolvek vysetreni,bo tento tvoj gynekolog ti mohol do karty napisat cokolvek

eee

a mam zmenit gynekologa? lebo tu antikonncepciu beriem uz 2 mesiace ale nic mi neni ale....mohol mi sprait vysetrennnia aa ked zmenim gynekologa tak ten mi tie vysetrenia spravi?

kikulka

nie je to normalne...ak si chceš dať predpísať HAK,tak ti lekár vezme najprv krv,potom urobí vyšetrenie a ak je všetko v poriadku,tak potom ti ju až predpíše,lebo takto vlatne nevie,či nemaáš napr.zvýšený bilirubín,ine mnozstvo hormonov.atd