mam strach:((((

Príspevok v téme: mam strach:((((
vevinka

ahojte....chcem sa spytat ci je dovod na strach ak pred 3tyzdnami sme s pritelom sa maznali a pocas toho do mna zasunul penis....mala som 2dni pred menzesom ale ten prisiel az za tyzden,bolo to 1krat co som ho mala v sebe aj to nie cely.....kondom nemal,ale neurobil sa ....prosim vas o prispevok...mam strach,je tam sanca ze som otehotnela?

jola

Nemusíš sa báť ja som podobný chaos robila pred pár mesiacmi,ale ak sa potrebujš ukľudniť jednoducho si kúp tehotenský test a hneď ti odľahne ja som tak urobila na radu z ´fóra a hneď mi odľahlo

lucka

ahojte...minuly mesiac sme sa s priatelom maznali ked som mala menstruaciu mal kondom ale praskol ako ho do mna davam teraz sa bojim ci som neni tehotna lebo som ete nedostala mam sa bat?prosim pomozte mi....mam strach

zizi

:) sorry ale toto mi pripomenulo presne mna pred 10 rokmi :) len ja som kupovala hned aj tehotensky test.....pokial ta neoplodnil duch svety nebudeš mať baby

kobliska

Ale [rosim ta.Len velmi malo tehotnych zien ma menstruaciu.Mam 5 rocnu dceru,tak viem co hovorim.A ked sa neurobil,tak mas vlastne zbytocne obavy.

vevinka

no s tym menzesom...teraz vsetci hovoria ze menzes mozes mat az 3mesiace ....takze nan sa nespolieham....ale pokial sa do mna nespravil neni sanca otehotniet nie?...a dakujem za prispevok

kobliska

Ahoj vevinka.Urcite nemusis mat ziadny strach.Menstruaciu si dostala takze sanca,ze si tehotna tu nieje.Urcite nemaj strach.