Kto z Vás ma čas nech si to prečíta a poradi:)

Príspevok v téme: Kto z Vás ma čas nech si to prečíta a poradi:)
zuuzu

Ahojte, možno sa sem táto téma nehodí, ale keď mne to už jednoducho nedá. Asi potrebujem vedieť názory ľudí, ktorý nepoznajú mňa a ani jeho.Problém, ktorý má trápi je môj vzťah, ktorý sa mi zdá že asi nie je taký aký by mal byť. S mojím priateľom sa už poznáme cca. 2 roky. Musím ale na začiatok povedať, že pred ním som chodila s jedným chalanom, ale koli tomuto som sa s ním rozišla. Ja mám 19 a on 20. No a problém je v tom, že strašne zmenil. On sa strašne tvári, že aký ja dospelí a neviem čo. A niekedy by mi zniesol aj modré z neba a teraz mam pocit, že asi iba ja by som zniesla modré z neba. Nikedy by za mnou prišiel aj o pol noci, ked ma niečo trapilo bol vždy pri mne a teraz?Ked ma proste trapi nejaká iba maličkosť ale trapi ma...a on mi na to povie, n to ty mas ale problémy. Ja mám iné problemy. Neivem u neho čakám oporu a nemám ju. Ale rozísť sa s ním nedokážem, bo ho strašne veľa mám rada...cítim že nieco nie je v poriadku...a už ma to všetko zožiera asi 4 mesiace:(stále mi vravi že ma veľa roboty a neviem čo, ale vzdy po robote sedí na kofole 2 hodiny, a ked mu poviem ze nemozes prist za mnou radsej?jeho odpoved znie ja si tam oddýchnem najlepsie. On je z dediny a ja z mesta. A ja ked možem vždy za ním doletím, ale nechcem byť taká aby mal vo mne taku istotu...ale ked dam ruku na srdce tak ju uz ma:(Aj som mu tak včera vravela ze by mozno bolo lepšie byť kamaratmi...ale ja si neviem predstavit, že uz by ma neobjal...a nezavolal a tak...bo ho lubim..sice mi to niekedy aj on vravel, len teraz mi to ani nepovie nic. Vie mi niekdo vysvetliť jak sa moze tak človek zmenit?Ideme na dovolenku v pondelok tak uvidim ako to tam bude...ze budeme spolu 10 dni v kuse.Neviem čo mám robit:(

sisina

zuuzu; tak v prvom rade, kamosa si nevsimaj, je to jeden bezcharakterny clovek, ktoremu, neviem o co ide, ale jednoducho, ak si pozries ine temy, vsade len rype do kazdeho, uraza, vysmieva sa, asi tak dviha svoje male sebavedomie, takze odteraz, ked vidis kamos, necitas to jasne, tak ako ja!
Co sa tyka tvojho vztahu, sama uvidis, ake to bude po dovolenke, to bude najlepsie. Musis prist sama na to, co mu sedi na nose...myslim si, ze by mu nezaskodilo trosku neistoty, radim ti, nebez hned za nim, hoc ho lubis, pockaj kym pride on za tebou, skus ho trosku potahat za nos, teda, ak ta bude niekam volat, povedz, ze nemozes, lebo ides s kamoskou a tak, budu to pre teba sice muky, ale len tak zistis, ci ta este ozaj chce, alebo chodi s tebou len zo zvyku. Je si tebou velmi isty,sama si to napisala.