Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Vysadenie antikoncepcie

anononymus

Chcem sa informovat. Vysadila som min. mesiac antikon. Yadine a teraz som mala dostat kramy a uz 3 den a nic :-( Mam sa obavat aleb mam navstivit gynekologa? Pred uzivanim antikon. som mala nepravidelny cyklus. Prosim poradte

jok

Tvoj organizmus nevie co ma robit... uplne jednoduche, doteraz bolo umelo programovane a tabletkach. Jedna moja znama nemala menzes 9mesiacov potom co vysadila antikoncepciu.
Zacni pit zenske caje. Tvoje telo sa musi teraz dostat znova do funcii.
Strpenie, ale dobre, ze to robis. Antikoncepcia je jed pre telo.

farmaceutka

sonulik, to je uplne bezne. Dokonca 1% zien po vysadeni HAK nema normalnou cestou menzes cely rok. Bohuzial o tom vyrobcovia HAK a gynekologovia mlcia. Ale percento zien, ktore maju po vysadeni problemy s naskocenim cyklu, je znacne vysoke.

sonulik257

chcem sa spýtať, že ked som vysadila antikoncepciu a nemala som nechránený pohlavný styk a som si istá že niesom tehotná..prečo mi mešká menštruácia už 6 dní?je to vôbec normálne?

vladuška

ja som vysadila antikoncepciu po stvrtej uzitej tabletke to bolo min. tyzden vo stvrtok a vcera som zacala krvacat a boli ma brucho ako pri kramoch..ja som sa poradila s mojim gynekologom a on mi povedal ze to mozem vysadit kludne a o 2 mesiace sa mu mam ukazat..som zvedava ze kolko budem krvacat,pred uzivanim antikoncepcie som mala velmi nepravidelny menzes a krvacala som aj 7-9 dni..a vdaka nej som aj pribrala lebo som mala velmi nizku hmotnost..dufam ze neschudnem a kramy sa mi nedostanu do starych kolaji..

kikuus

a aku antikoncepciu beries?a este mam mozno odveci otazku, tento mesiac som si dala prestavku s uzivanim HAK kvoli tomu ze som bola v zahranici a nemohla som sa dostat k receptu.no a teraz som mala dostat menstruaciu a nic..uz 4. den ju nemam moze to byt z toho ze som prestala brat tabletky???

metti

dakujem pekne za odpovede. este nad tym pouvazujem ci ju vysadim. este by som sa chcela spytat, ci sa mozem kupat pokial z tej antikoncepcie stale malinko krvacam, ale iba malinko. vraj to tak moze byt prvy mesiac...

panča

preto budes krvacat, lebo prerusis prisun hormonov a telo zareaguje akoby si mala tu 7 dnovu pauzu..(tak isto organizmus reaguje aj ked niekto uziva tabletky halabala - nepravidelne, jednoducho dochadza k spineniu alebo krvacaniu). Ak ich musis vysadit, tak ich vysad, ale davaj pozor (v zmysle neziaduceho otehotnenia), kym sa ti normalne neobnovi cyklus