mobil vo vode

dvojbotka

no neviem ci ti bude dlho este fungovat...mne takto padol mobil do zachoda den pred odletom do anglicka...som ho tiez pekne vysusila a fungoval ale len 2 tyzdne lebo za ten cas postpne korordoval a jedneho pekneho rana som ho uz nemohla zapnut...odniesla som ho do servisu a tam povedali ze vnutri ,tam kam sa neda dostat to postupne korodovala a ze mobil sa neda opravit :(

buky

Vyzerá to že je lepší mobil vo vode, ako voda v kolene :-) Ale voda sa dá skutočne použiť na rôzne veci, nielen n a utopenie mobilu. Takisto existujú aj rôzne typy vody. Prehľad o vode a využití vody.
www.bukera.sk Zaujímavosti o vode, ľudoch, zdraví a studničkách, potokoch, riekach.

ečeeeeeee

caute vsetci!!!:)))) no tak mobil mi uz ide.a som ho rozobrala a nechala taka ked som prisla vecer domov som ho susila fenom,vo vzdialenosti asi tak 5cm:))cize ked sa vam nieco take stane kludne mozete fenovat,nic sa nestane.diky za super rady

qwertaka

porozoberaj a nehaj vysusit...pri izbovej teplote, v ziadnom pripade nie fenom, nehaj ho tak tyzden susit, potom daj dokopy a uvidis...

Aťa

Asi by si ho mal/a rozobrať. Bateriu von, predný kryt tiež a ak vieš vybrať aj displej tak aj ten. A všetko nechať riadne vysušiť, napr. aj tým fénom. Neviem, či píšem pravdu, ale myslím, že pokiaľ tam bude voda môžeš skratovať kontakty.

miksi

tak nemusis ho roztvarat,a kludne ho mozes aspon polhodku vyfenovat asi tak zo vzdialenosti 20 cm.To mi prave povedal kamos,a potom ho mas skusit zapnut.Uvidis ako to budo s displayom,ak este nic,tak skusaj dalej!!!drzim prsty