pooperacna rana

Príspevok v téme: pooperacna rana
mendi

Cafte cafte
Mam otazku, ze co je take dobre na pooperacnu ranu, akoze ktoru mate na fleku ktory celkom pri kazdom pohybe vyuzivate, akoze stred brucha aaaa este nemate ani vybrate stychy, respektive kovove cvoky, no a proste na jednom mieste ta rana stale tak mokva alebo co, proste sa trochu otvara a bla bla a tak ze co s tym... Len nenapiste ze chodte s tym k lekarovi, lebo ti to zhodnotili ako no "ze vsak trochu krvicka... No vsak to nejako vydrzite a podobne" Akoze oks, ale po par dnoch je to stale v rovnakom stave a vobec sa to nelieci a bla bla.. Tak ci nahodou nemate nejaky recept alebo co dikes.

vilaamalka

mendi ,ved tie cvoky som mala aj ja ,tie železne a až na jeden mi všetky išli super von ked mi ich vyberali ,len jeden bol trošku zasušeny asi od krvy do rany,to aj bolelo ked ho vyberal doktor, ja na tvojom mieste by som šla obvodnému a ten nech ta pošle do nemocnice, nenechavaj si to tak lebo v tomto teple ti to este začne hnisať

mendi

vilaamalka, ono to mokva totizto preto podla mna, lebo to nie je zosite normalne ale je to scvakavane takymi kovovymi cvokmi. A sem tam sa lekar netrafil a jeden koniec cvoku nie je za ranou ale v strede cez jazvu, ktora sa ma vlastne zrastat a tak to stale do toho rylo., Dnes som sa nastvala a az na jeden cvok vsetko povyberala - tie zle, tak mozno to uz bude lepsie - neviem:-/ Ale akoze sila. Diky za reakciu. Ma skor zaujimalo ci neexistuje nieco take na stiahnutie rany alebo co, lebo teraz sa to tam kde nie su cvoky tak od seba rozchadza a tak mam taky blby pocit.

vilaamalka

ja si myslim, že ti to mokva preto , že maš nejaku infekciu alebo vnutorný zapal a na to ti bylinky z vonka nepomožu , na to treba antibiotika, ja som bola operovana vlani , cele brucho mi rezali a ked mi po týždni vybrali štichy tak som to mala pekne zahojene ,,vďaka bohu,,

barbinka

mendi, men keď vybrali mandle a trhali osmičky, tak som si ústa vyplachovala repíkom. veľmi mi to pomohlo. tak si to potieraj troška ním.

zlatino

pokial by nepomahalo to co je uz predo mnou udavane treba sa ist ukazat k inemu lekarovi-konkurencii a podla jeho nazoru sa da zistit ci je to o.k. a ci to tak ma byt pokial nie on uz spravi napravu