Kedy je ten správny čas na nákup prvej výbavičky pre bábo?

bobika.

V pohode Mirka, to vieš sto ľudí sto chutí...Veď uvidím. Toto je moje druhé dieťatko, takže keby aj nevydržali, nebudem ľutovať. Našťastie som tiež kupovala len základnú výbavu pre novorodenca: dupky, body...(priateľ ten už aj rifle pre malého)takže uvidím, a možno dám vedieť.

mirka 23

Bobika, ja viem že všetky veci sa robia v Ázii, len ti píšem moju skúsenosť s Cheeroke. Neviem, možno detské veci sú lepšie, ale ja keď som mala tričko cheerokee, tak sa mi natiahlo o dve čísla, nohavice - to isté. To som prišla večer domov a mi skoro zleteli zo zadku, pritom ráno boli akurát. A moja svokra mi podarovala tiež jeden sveter Cheerokee. Ona má veľkosť 36, ja 40 :) Tak len ti vravím že sa ti môžu veci roztiahnuť, inak sú v pohode.
A keď nakupujem oblečenie v Tescu, tak si radšej kupujem značku F&F.
To je len moja skúsenosť, nechcem kydať na tieto veci, niekto naopak vraví, že sú vynikajúce.

bobika.

Mirka, všetko je šité a robené v ázijských krajinách od tenisiek adidas až po tričko nike...Tie vecičky mám už opraté a vyžehlené a vyzerajú byť zatiaľ v poriadku. A niekedy ani vysoká cena nezaručí kvalitu.

mirka 23

Bobika, Cheeroke by som ja osobne nekupovala, vyrábajú sa v Bangladéši, čo mne oísobne ani tak nevadí, ale nebuď neskôr prekvapená, keď sa ti veci natiahnu o dve čísla. No aspoň budú rásť s bábätkom:)

bobika.

Ja som teraz v 32tt a už máme všetko vrátane kočíka. Neviem si totižto predstaviť ako by som na poslednú chvíľu kupovala výbavu pre malého. To musíš ešte stihnúť vyprať, požehliť...Inak ak možem poradiť, my sme všetky vecicčky na oblečenie kupovali v Tescu zn. CHerokee, majú super výber a za normalny peniaz.

wwwwww

zakladna vybavicka pred porodom uplne staci. Aj bohaci to tak robia...Dnes si obchody otvorene 24/7. Na povery neverim, ale stat sa moze kadeco. Kym to nie je na svete, nic nie je iste a potom sa zena vrati do domu a tam na nu zira kompletne vybavena izba...Naco to?

wwwwww

zakladna vybavicka pred porodom uplne staci. Aj bohaci to tak robia...Dnes si obchody otvorene 24/7. Na povery neverim, ale stat sa moze kadeco. Kym to nie je na svete, nic nie je iste a potom sa zena vrati do domu a tam na nu zira kompletne vybavena izba...

lenulik:)

tak aj to stou velkostou ma napadlo...kupila som roznej velkosti...cakame dievcatko tak dufam ze nebude vazit veeelmi velmi a nebude prilis velka :Dale ved je to aj jedno...nakupim vcei aj tak...ja mam tiez kolisku dostala som ju od manzelovej babicky a mame nakupene len zakladne veci a co s a mi paci to kupim ako keby som kupovala oblecenie pre seba.tiez si kupim co sa mi paci :)a mame vybratu postelku a kociar...ale ten kupime neskor zbytocne by tu stal:)a mame pripravenu izbu pre malu a onedlh sa zacne prerabat

[zruseny12]

no,ked som ja cakala prve dieta,som bola taka stastna,ze som mala uz vybrane meno,jeden znami mi mal urobit kolisku,zacala som pliest atd.no a nakoniec som potratila...ale to neznamena,ze to plati aj pre teba...to v kazdom pripade nie...a ked som otehotnela znovu,zasa som zacala od zaciatku kupovat atd.a nic sa nestalo,len som bola na steh a bola som na rizikovke...tak ,co sa ma stat tak sa stane...ci budes kupovat vybavicky ci nie....len je riziko,ze nakupis najmensiu velikost ako ja...a dieta sa moze narodit velke a budes musiet kupovat odznova...v tom je to dost nevyhoda...