Chudnut cvicenim

Príspevok v téme: Chudnut cvicenim
lina

Cawte zabky.Za rok som pribrala 20kil,vazim 84.Najskor som to pripisala antikoncepcii,prestala som ju ale brat a pribrala som zas viac...Nejem ani vela,ani vecer,len tym sladkostiam neviem odolat.Vobec si nepripadam sexi,kozu mam celu popraskanu z toho prudkeho nabratia hmotnosti,pri milovAni s priatelom nemam chut byt aktivna a milujeme sa uz len po tme.O nakupovani siat nehovoriac.Cvicim kalanetiku,bicyklujem a vysledok ziaden.Kto mi poradi???

cobra

vieš čo ,normalne zajdi lekarovi na tutomodbornosť,on ti najlepšie poradí,nedaj na všeliake rady..možno aj štitna žlaza blbne..

DJ HiDe

Bicyklovanie nie je spalovacim sportom, kalanetika je tiez viac-menej oddychovka..ako som uz spominal v predchadzajucej teme, skus sa orientovat na tvrdy komplexny trening s vyuzitim cinek..nezabudaj vsak na brusaky a sklapovacky v roznych polohach, rob to az do maximalneho vytazenia

123456

bez upravy stravy asi velmi daleko nezajdes aj ked budes cvicit... skus sa pozriet do poradne na www.lady.sk... tam si babenky i chlapici radia ako spravne chudnut... dalej odporucam www.chudnutie-ako.sk... tie reklamy si tam nevsimaj a citaj clanky... vela sa tam naucis... aby si pri chudnuti nerobila skodu a chudla zdravo a bez jojo efektu....