velmi prosim o radu!

Príspevok v téme: velmi prosim o radu!
maryl

Ahoj. mam problemik. spala som so svojim priatelom, teda tak, ze sme nemali kondom, a vlastne sme to ani moc nechceli, tak preto sme ho nedavali, takze sa neda ani povedat, ze sme mali sex, ale on sa akosi spravil, a cvrklo mi to na nohu, ale tvrdil mi, ze to slo z neho az vonku, ze sa nemam bat, a on by mi skutocne neklamal, ale co ak to vo vnutri necitil, moze to byt? mozem byt z toho tehotna? ale baby, mam uz 20, ok? malo skusenosti, takze vazne dik za rady.hej, viem, druhykrat s kondomom :) ale fakt sme to akosi este moc nechceli, len sme to skusali.

suge

maryl, hlavne ziadne stresy, lebo ti z nich bude meskat menstruacia a ty sa od napatia zblaznis. Ak si nie si ista, skus tehotensky test.

ninka

Ahoj, je mozne, ze to nespravne nacasoval, ale myslim si, ze muzi to citia. Ved aj on by sa bal, keby si nebol isty. Plus, nie je to take jednoduche otehotniet, cize si nemyslim, ze sa nieco stalo. Nebuduce si pouzite ochranu, ale zapamataj si, ked vies kedy ovulujes, tak vtedy si davaj extremny pozor. Ostatne dni si v poho. Bazalna teplota, chod na www.rodninka.cz teplota a tam sa ti toho vela vysvetli. Tak snad som ti trosku poradila. Neboj sa.