ALT a pečeňové testy

ifka

ast mas normalne,crp znamena,ze mas zapal.potrebujes vybrat antibiotika.zlcnik ti ako robili?laparoskopicky?alebo klasicky?

silvinka1

DOBRý VEčER CHCEM SA OPýTAť SOM 10 MESIACOV PO OPERáCII žLčNíKA A MáM PROBLéMY S TRáVENíM BOLA SOM NEDáVNO NA ODBER A ZISTILI MI S-ALT 0,53 A CRP - POZITIV. A CRPHS 6,28 NEVIE PROSíM NIEKTO KAM SA MáM OBRáTIť čO TO MOžE ZNAMENAť
V POSLEDNOM čASE MA BOLí POD TROJHOLNíKOM A TOčí SA MI HLAVA A BýVA MI ZLE V PONDELOK MI TRPLO V OBLASTI žALúDKA
DAKUJEM SILVIA

RNG

Na regeneracoi pecene somspominal mnohokrat protokol dr, Berksona.
Kto to mysli seriozne s odstranenim pecenovych problemov(virusove ci bakterialne alebo toxicke poskodenie pecene), mal by sa drzat tejto klinicky odskusanej metody, miesto skusania. Najdi v predoslych clankoch na pecen

IvanBA

Alt v pecen. testoch by sa mal pohybovat medzi 0,15 - 0,96.Moj syn mal od 1,63-2,66.Povedali mu lekara, ze je to zo salmonelozy,alebo slabej zltacky, ktore nevie kedy prekonal. Liecili ho z toho 6 mesiacov bez vysledne. Už mu chceli robit aj punkciu, lebo sa to nelepsilo,ale odmietol. Potom sme sa dostali ku GoldeYacce pozor nie Golden Yucce!!-to je iná, lacnejsia, ale je moznost predavkovania a ma slebe ucinky. Uzival ju asi tri mesiace. Potom isiel na testy a do dnesneho dna už 6 rokov ma ich v poriadku.

problemka

aljoska,
diki,
ta hemokoagulacia som mala zvysene len APTT-s na 37,3, norma je do 36,3, PT-INR a FBG co mi robili su v norme. potom tie EOZabs v KO - 0,29 /norma do 0,25. no ale najviac ma stve ta biochemia ALP ! 2,08 a normu maju do 1,7 a AMS 1,87 a norma je do 1,7. CRP je ok a sedimku nemam robenu. tak neviem. ostatna biochemia bola v poriadku, ale to ALP a AMS ma stve

Ivka 1

Pri ťažkostiach s pečeňou je vynikajúcim riešením pitie aloe gélu +
užívanie Lýcia a včelieho peľu. Pečeň
zregeneruje a upravia sa aj hodnoty
pečeňových testov.Samozrejme,že to chce
nejaký čas ale najmenej tri mesiace.