metlicky

janík

na žily i metličky je výborná akupunktúra-u mladých sa stratia veľmi rýchlo a bez stôp po liečbe(po obstrekovaní liekmi niekedy ostávajú čierné fľaky)

Marci

Ahojte, ja si myslim ze je to normalne mat metlicky v 17.rokoch. Nic s tym clovek neurobi. Moja segra ma podobny problem a to uz dost dlho, mozno prve mala na nohach od 14 rokov. Vela sportovala, takze velmi velka zataz na nohy a odvtedy s tym ma problem. Neviem ci je to iba z tohto dovodu, mozno aj preto ze ma nieco s obehom, stale ma studene ruky aj nohy. Ale to mame v rodine. Vsetky zeny su zmrzliny. Ale asi by som nesuhlasila s tym, ze za kazdu cenu hned treba bezat k doktorovi, hlavne k tym u nas na Slovensku. Existuje velmi vela doplnkov - vitaminov - a aj masti na tento problem. Samozrejme tiez je dolezite v akom stadiu tento problem clovek ma. Moja segra napriklad berie teraz prave ten Veregin a je s nim spokojna. Takze bude asi na tom nieco.

mima

Vyskusaj Veregin, je to doplnok vyzivy prave dobry na cievy, zily.A nestoji ani vela, zozenies ho v lekarni.Ja ho uzivam a kupujem si aj vitamin c s rutinom ten tiez posilnuje cievy, je to dobra kombinacia.

Janula

ok, mozno mas pravdu ale chcem si byt len ista, ze nie je ina moznost.Dnes je uz vela vyrobkov ktore by mi mohli zabrat aj bez lekara.