neviem co mi je....

adela

crazyanka........dakujem...........ale nemyslim si ze to bude zmenou prostredia lebo v anglicku zijem uz viac ako 2 roky toto mi zacalo koncom maja ked som isla na dovolenku....neviem nepaci sa mi to velmi..........ale dakujem za odpoved!!:-)

crazynka:)

Adela neviem, mozno to suvisi aj s tym, ze teraz zijes inde...mozno to je zmenou prostredia. Kamoska s tym totiz takeho problemy mala...

crazynka:)

Maja, chod k doktorovi... S tymto moc sama nezmozes, radsej vyhladaj pomoc odbornika a neboj sa. Bude to v poriadku. Cim skor to vyriesit tym rychlejsie sa budes citit zase fit.

adela

chcela by som vas poprosit o radu...uz siesty menstruacny cyklus v poradi som mala po 20-22 dnoch..........zda sa mi to trosku nezvycajne pretoze za 13 rokov pocas ktorych som menstruaciu mala som ju mavala pravidelne kazdych 30-31 dni.......teraz sa to vsak ale zmenilo a ja neviem preco.Zijem v anglicku kde su lekari na mizernej urovni a ked chodievam domov raz za 7 mesiacov stale si davam robit preventivne vysetrenia..........kedze som momentalne tu a mam tu strach z tychto lekarov mohli by ste mi prosim poradit co mam robit alebo co mohlo zapricinit to ze mam moj cyklus tak casto???nikdy som neuzivala ziadnu antikoncepciu........dakujem

lenka2

maja mala som nieco podobne. aj vytok a hnes spolu s tym aj drobny vysip uplne drobucke akoby bodky.zasla som k doktorovi a bola to mykoza sposobena kvasinkami. a tiez to prestalo svrbiet. vysetril ma vyliecil mi zapal posvy a potom mi dal cipky na tu mykozu.vysyp mi ale ostal. tak mi povedal doktor ze asi tak 7-8x pojdem na laser a vysyp zmyzne. ale docitala som sa ze pomaha nechtik lekarsky alebo harmanček tym si to umyvat. a skutocne mi to pomaly mizne.
tak to skus ale aj tak zajdi k doktorovi ci to nie je nieco ine važne. ak je tam zapal a kvasinky, musia najprv tie prec, inak sa vysypu nezbavis skor.to drazdi ten vytok.
drzim palce pri uzdraveni